74 Wamelen, J. C. A. van, stalhouder (firma Kleber van Wamelen) Lange Beekstraat 16 Wandelen, W. J. van, kleermaker, concierge r. c. jongensscholen, Breedestraat 16 Wandelen, J. W. K. van, schilder, Kleine Spui 28 Want, C. P. M. van der, leerares boekhouden M. 0., Paulus Buyslaan 6 Want Co., van der, boek-, knnst- en handelsdrukkerij, Beeken- steinschelaan 38 Want, M. J. M. van der, boekdrukker, Paulus Buyslaan 6 Want, mevr. de wed. P. van der, Paulus Buyslaan 6 Want, mej. W. van der, part., Muurhuizen 91 Wapstra, A., opzichter locomotief- en treindienst H. IJ. S. M., Puntenburgerlaan 23 Warnsinck, mevr. wed. J. P. M part., Johan v. Oldenbarneveldlaan 32 Wart, E. van der, timmerman en aannemer, Bloemendalscbestraat 9 Wassenberg, B. C., kantoorbediende, Hof 46 Wassenberg geb. Woudenberg, mej. G., modiste, Stad Parijs, Hof 46 Wassink, G., timmerman, aannemer, St. Andriesstraat 22 Water, B. van de, meubelmaker, Burgerbuurt 18 Water, wed. C. A. van de, partic., Beekesteinschelaan 14 Watersckot Co., in comestibles, Langestraat 43 Watervis, T., leeraar in het boekhouden, Beekensteinschelaan 30 Weber, W. A. Hzeepfabrikant, Soesterweg 95 Weelderen, W. G gepens. ambt, Schimmelpenninckstraat 29 Weerd, H. G. van der, commies posterij, Wijersstraat 13 Weerhorst, J. van, landbouwer, Teutstraat 41 Weevers, dr. T., leeraar H. B. S., Bergstraat 11 Weezel Errens, A. P. H. J. van, leeraar teekenen H. B. S., Schimmelpenninckstraat 28 Weg, A. van de, drogisterij ,,'t ltoode Kruis", handel in chemi- calien, verbandartikelen, verfwaren, olien en vernissen, Langestr. 23 Weide, A. van der, oud scheepsgezagvoerder, Beekensteinschelaan 24 Weide, M. van der. journalist, Langestraat 6 Weissing, G. H., fitter, Soesterweg 63 Wei, R. van 't, onderwijzer, Havik 13 Wellerd, mej. wed. J., vischhandel, Muurhuizen 88 Welles, R. V., zadelmaker huzaren, Kampstraat 84 Welling, A. L., kleermaker, in gemaakte goederen, Krommestraat 43 Welling, H. J. D., ambtenaar H. IJ. S., Arnbemscheweg 28 Welling, T. j., restaurateur, „cafe Neuf", Utrechtschestraat 14 Wels, R., bediende, Appelmarkt 15 Welters, J. L., militair schoenmaker, Krankeledenstraat 14 Welvaardt, P. P., steenhouwer, Kleine Nachtegaalsteeg 5 Wendt, J. K., part., Wilhelminastraat 4

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 248