76 Wijngen, W. van, snelpersdrukkerij, Lange Beekstraat 13, (kantoor en drukkerij Scherbierstraat 3) Wijnia, P., onderwijzer, Beekesteinschelaan 5 Wijntjes, 11., Stellingwerfstraat 3 Wijntjes, W., landbouwer, Birkt 4 Wijs, mej. C. C. M., part., Nieuwstraat 17 Wijs, G. de, agent van politie Be klasse, Hellestraat 111 Willenborg, E. J., spekslager, Krommestraat 3 Wilde, M. de, timmerman, Kleine St. Janstraat 9 Wilde, J. van der, tafelbediende, aanspreker, Lange Beekstraat 7 Wilde, J. de, directeur gemeentereiniging, Kleine Koppel 32 Wilde, J. de, tuinman, Heiligenbergweg 37 Wildeman, J., metselaar, Langegracht 15 Wildeman, B., sobilder, Krommestraat 61 Wildt, A., part., Yan Asch van Wijckstraat 11 Wilhelmus, P., stoker H. IJ. S., Westerstraat Willemse, D., schoenmaker, Scherbierstraat 13 Willemstijn, M., gep. kol. inf. O. I. leger, Panlus Buyslaan 16 Willigen, A. van, luitenant infanterie, Schimmelpenninckstraat 13 Willigenburg, D. van, part., Leusderweg 3 Willigenburg, E. van, part., Utreehtscheweg 21 Willigenburg, G. van, klerk, Bergstraat 32 Willigenburg, II. van, part., Bergstraat 32 Willigenburg, J. van, Bergstraat 32 Willigenburg, Ph. Aafslager van viseh en groenten, Kl. Spui 3234 Wils, G. N. M., brooddepothouder, Lavendelstraat 10 Winkler, J. Ehoofdconducteur H. IJ. S., Schimmelp.kade 10 Wink, P. M., boekhandelaar-uitgever, Tuinstraat 13 Winterswijk Sr., J. van, hoofd briel- en telegrambesteller, Kortegr. 2 Wisselingh, mej. C. van, part Utreohtseheweg 93 Wisselingh, gezusters, particulieren, Kleine Spui 6 Wisseling, J. J. P. van, apotheker, Langestraat 118 Wisseling, W. van, part,, Zuidsingel 70 Wit, A. de, ploegbaas H. IJ. S., Westerstraat 29 Wit, mevr. wed. A. A. de, part,, Nieuwstraat 19 Wit, A. de, letterzetter, Arnhemschepoortwal 8 Wit, N. C. de, koperslager, in sigaren, Muurhuizen 2 Wit, It. de, korporaal artillerie, Yijverstraat 12 Wit, T. de, kuiper, Soesterweg 170 Witte, J. C. de, ambtenaar H I J. S., Soesterdwarsstraat 4 Witteveen, A., winkelknecht, Muurhuizen 113 Woerdman, A., klompenmaker, Groenmarkt 13 Wolf, W. J. A. de, luitenant infanterie, Soesterweg 8 Wolff, Wijnand, part., Utreehtscheweg 55

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 250