z 1 i 77 Wolfswinkel, G., agent van politie, Weistraat 5 Wolfswinkel, G., in groenten Nicasiusdwarsstraat 25 Wolfswinkel, N., gepensioneerd brievenbesteller, Aldegondestraat 34 Wolfswinkel, N., timmerman en aannemer, Muurhnizen 3 Wolfswinkel Bz., N., landbouwer, Laaglandseheweg 36 Wolter, H. J., ingenieur, fabrikant van verwarmingsmiddelen, Zuidsingel 39 Wolter, mej. J. L, huisonderwijzeres voor piano, dipl. M. N. T. Y., Zuidsingel 39 Wolters, mej. I. W., onderwijzeres, H. v. Viandenstraat 19 Wolters, W., conducteur H. IJ. S., Soesterweg 621 Worlfel, A. H., concierge schutterijmagazijn, Muurhuizen 53 Worffel, H., part., Arnhemschestraat 13 Worffel, Hgepens. opzichter N. C. S., Utrechtsoheweg 60 Worp Jr., B. van der, directeur Ambachtsschool, Nieuweweg 5 Worsteling, J. W., timmerman, Bisschopsweg 64 Woudenberg, A. van, klerk, Lange Beekstraat 17 Woudenberg, G., Kampstraat 27 Woudenberg, H., in koloniale waren, Bloemendalschestraat 62 Woudenberg, P., part., Kampstraat 27 Woudenberg, B., landbouwer, Liendertscheweg 9 Woudenberg, E., landbouwer, tolgaarder a/d Kopermolen Woudenberg, J., Bloemendal 72 Woudenberg, J. N. van, kleermaker, Soesterdwarsstraat 7 Woudenberg, N. A. van, kleermaker, Zuidsingel 2 Woudenberg, N. W. van, schoenmaker, in schoenw., Langestraat 25 Woudenberg, W. F., varkensslager, Langegracht 19 Woudstra, J., directeur der maatschappij tot weezenverpleging in het huisgezin „Zandbergen", Woestijgerweg 41 Wrangel auf Lindenberg, jkhr. E. W. von, ritmeester huzaren, Beekensteinschelaan 36 Yfs, W., ploegbaas H. IJ. S., Soesterweg 852G Yken, E. van, sehipper, Wolfertstraat 4 Yken, J. van, sehipper, Kleine Koppel 1 Yperlaan, mej. J. C., onderwijzeres, Achter Luiaard 42 Yperlaan, mevr. wed., part., Achter Luiaard 42 Zachte, H. J., adsp. H. IJ. S., Pieter Pijperstraat 9 Zadoks, M., godsdienstonderwijzer Ned. Isr. gemeente, Kampstraat 44 Zalingen, A. J. van, banket-, koek- en broodbakkerij, Langestraat 1 .ve."-—..

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 251