43 Muntgas. De prijs hiervan bedraagt 7VS cts. per M3. Het muntgas wordt alleen geleverd aan bewoners van huizen, die een werkelijken of bij eigen woning geschatten huurprijs beb- ben van ten hoogste 3.per week. In zoodanige woning wordt een drielichtsmuntgasmeter geplaatst. De gasverbruiker ontvangt in bruikleen: de muntgasmeter, huisleiding van hoogstens 25 M. buislengte, twee toestellen met branders, enz. voor het branden vSn licht- en twee voor het branden van kookgas, alsmede hoogstens een M. gasslang. Bij aanvrage tot plaatsing van een muntgasmeter met toe- behooren moet een waarborgsom van f 2.50 door den aanvrager bij den Directeur der gasfabriek gestort worden. Wanneer men het gebruik van den muntgasmeter door verhuizing of om andere redenen niet meer wensoht, moet binnen eene maand de aanvrage geschieden; als wanneer men naar het oordeel van den Direc teur geheele of gedeeltelijke teruggave van het gestort bedrag ontvangt. Leiding, muntgasmeter en toestellen blijven het eigendom der gemeente. Belasting op de honden. Yoor iederen hond f 3.en voor elken waak- of trekhond f 1.50. POSTERIJEN en TELEGRAFIE. J. A. A. Schwan, Inspecteur der posterijen en telegrafie voor de provincie TJtrecht, te Utrecht. B. de Stoppelaar Blijdesteyn, Post- en telegraafdirecteur. H. G. van der Weerd, Commies posterijen H? tel. B. H. W. H. Stork, Commies-titulair der posterijen en telegrafie. Mej. W. A. Everaars, id. A. Pijper, Klerk posterijen en telegrafie le Iclasse. B.. B,. Sartorius, id. G. L. M. Plas, id. A. S. H. Brussen, id. J. G. Zijlstra, id. B. Lubaeh, id. H. Hoi, id. fielephonisten. H. Oudraad en G. J. van der Horst Bruyn. J. van der Linden, Kantoorknecht.

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 49