51 Voor een dringend gesprek wordt f 1.berekend; ditheeftden voorrang boven de „gewone" gesprekken. Yoor interoommunaal Telefoonverkeer zijn opgenomen de ge- meenten: Alkmaar, Amersfoort, Almelo, Alfen, Amsterdam, Apel- doorn, Arnhem, Baarn, Bloemendaal bij Haarlem, Breda, Bussum, Delft, Deventer, Dordrecht, Eindhoven, Enschede, Gouda, 's-Gra- venhage, Groningen, Haarlem, Helmond, Hengelo met Borne, 's-Hertogenbosch, Hilversum, Hoogezand, Hoorn, IJmuiden, Leeuwarden, Leiden, Maassluis, Maastricht, Middelburg, Nijmegen, Oseh, Roermond, Rotterdam, Scheveningen, Schiedam, Tiel, Tilburg, Utrecht met de Bilt, Veendam, Venlo, Velp, Vlaardingen, Vlis- singen, Wageningen met Renkum, Zaandam met Koog Zaandijk, Zandvoort, Zeist, Zutfen, Zwijndrecht en Zwolle. Geabonneerd zijn te Amersfoort No. 155 L. van Achterbergh, Arnhemschestraat. 86 Amersf. Bank, Kortegracht. 19 Amerf. Conrant [Van Cleeff], Kortegracht. 7 Amicitia, Societeit in Plantsoen. 106 Amicitia Secretaris, Johan van Oldeubarneveldlaan 28. 87 Jhr. J. W. A. Barchman Wuytiers, Regentesselaan. 143 A. Bast Zoon, Groote Spui. 166 Robert Beck, Langestraat. 127 Mr. H. J. M. van den Bergh, Wilhelminastraat. 60 G. Berns, van Persijnstraat. 52 Bestelgoederenloods H. IJ. S. M. 3 Bierbrouwerij, Soesterdwarsstraat. 8 Blom en Zn., Utrechtscheweg. 112 P. E. H. V. L. baron van Boecop, Puntenburg, Puntenbur- gerlaan. 80 C. Ph. Boerwinkel, Kampstraat. 39 M. J. Boissevain, Nimmerdor, Arnhemscheweg. 74 G H J. Bonnier, St. Andriesstraat. 126 v/h. H. J. Bonnier, Hof. 76 J. H. Bosch, Utrechtschestraatweg. 63 W. A. van den Bovenkamp, Utreehtschestraat. 129 Th. H. G. Brandschen Zoon, Langestraat. 16 Broodfabriek, Smallepad. 6 Bureau van Politie, Utreehtschestraat. 57 Bureau van den Kolonel, Commandant v. h. 5e reg. Inf. 14 M. L. Celosse, Korte Bergstraat. 124 W. Claes, Langestraat. 19 iirma A. H. van Cleeff, Kortegracht. 58 E. van Coevorden, Johan van Oldenbarneveldlaan.

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 57