62 ALGEMEENE EXPEDITIEONDERNEMING v. GEND LOOS H. Colignon Cie. Kantoor: Langestraat No. 113; Directeur H. Jebbink, geopend van 'smorgens 7 tot 's avonds 91/,. AanbrengkantorenLangestraat bij de Yarkensmarkt No. 4, G. Boekenoogen, en Utrechtscheweg No. 51, M. E. J. C. Heilijgers. VRACHTWAGENS en BODEN van AMERSFOORT naar: Achteveld en Stoutenburg. Ondernemer J. Boersen, Ivampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam", Dinsdag en Vrijdag middag 12. Ondernemer A. Hengeveld, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, ,,Roskarn", Dinsdag en Vrijdag middag 12. Ondernemer F. van den Hengel, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam", Woensdag en Zaterdag nam. 3. Amerongen, Leersum en Tiel. Ondernemer G. P. Gerth Wz., Utreehtschestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 3. Amsterdam. Ondernemers E Been Zonen, Vertegenwoordiger G. Beutick, Krankeledenstraat 26, elken dag voorm 9'/,. Baarn. Ondernemer W. Bosveld, Utreehtschestraat 27, bij B. J. Jens, Maandag nam. 6 en Vrijdag nam. 3. Ondernemer W. Ruyer, Appelmarkt 8, bij D. Dijs, Maandag, TVoensdag en Vrijdag nam. 3. Barneveld. Ondernemer E. J. Klomp, Kampstraat 47, bij D. A. Schuld, Dinsdag en Vrijdag nam. 41 /2 Ondernemer B. van Eem, Kampstraat 53, bij -C. P. Goes, „Roskam", Dinsdag en Vrijdag nam. 4. Ondernemer W. van Bruggen, Utreehtschestraat 27, bij B.J. Jens, Vrijdag voorm. 11. Ondernemer F. Bos, Utreehtschestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Zaterdag nam. 3'/2. Bunschoten. Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemendal 27, bij N. Eijbergen, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer P. Dijkhuizen, Bloemendal 24, bij T. van den Hoven, Vrijdag nam. 121/2 Bunschoten en Spakenburg. Ondernemer W. van den Koogen, buiten Kamppoort 2, (melkfabriek), Appelmarkt 7, bij A. van den Hoek elken dag voorm 11 "2. Driebergen en Doom. Ondernemer E. Esmeyer, Utreehtschestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag voorm. Eemnes. Ondernemer G. van Leer, Utreehtschestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 3. Harderwijk, Putten en Nijkerk. Ondernemer C. Scbreuder, Appel markt 7, bij A. van den Hoek, Dinsdag en Vrijdag nam. 1ji.

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 68