03 Hilversum. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat 11 ,elkendag voorm. 8. Ondernemer W. Ruyer, Appelmarkt 8, bij D. Dijs, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Hoevelaken. Ondernemer G. Heikamp, Ivampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam", Vrijdag nam. 1. Leusden. Ondernemer G. P. Gerth Wz., Utrechtsebestraat 27, bij IS. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Ondernemer H. Kaats, Appelmarkt 7, bij A. van den Hoek, Maandag, WoensdagVrijdag en Zaterdag middag 12. Nijkerk. Ondernemer 0. van den Brink, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam", DinsdagDonderdag en Zaterdag nam. 0. Onderneemster wed. W. A. Boonen, Kampstraat 86, bij wed. A. Mastwijk, Dinsdag en Vrijdag nam. 5'/2. Ondernemer H. Hammelburg, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam" en Seherbierstraat 11, bij J. Huigen, dagelijks (behalve Zaterdag) nam. 3. Bode A. vandenEshof, op den Hof 16, bij R. Heere, Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Putten. Ondernemer C. Sehreuder, op den Hof 10, bij R Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer G. van Beek, op den Hof 16, bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer L. van Grevenhof, op den Hof 16, bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Renswoude en Scherpenzeel. Ondernemer Esser, Varkensmarkt 9, bij N Vels Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam 3. Scherpenzeel. Ondernemer W. van der Weerd, Utreehtschestraat 27, bij B. J. Sens,. Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer W. van Sant.en, Utrechtschestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2'/2. Soest. Ondernemer H. van Herwaarden, Utreehtschestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Soest en Soestdijk. Ondernemer A. Westerveld, Utreehtschestraat 27, bij B. J. Jens, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag nam. 2. Soest, Baarn, Hilversum, Laren en 's-Graveland. Ondernemer J. Eakkeldij, Appelmarkt 7, bij A. van den Hoek, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Utrecht. Ondernemer J. Huigen, Seherbierstraat 11 en bij N. Eijbergen, Bloemendal 27, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag voorm. 5. Ondernemer J. van Doom, St. Jansstraat 20, Dinsdag, Donder dag en Zaterdag voorm. 5'/j. Ondernemer H. van den Biezenbos, Koestraat Dinsdag, Donderdag en Zaterdag voorm. 5.

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 69