64 Woudenberg. Ondernemer Joh. van Dijk, Varkensmarkt 3, bij W. de Voogd, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer H. Helmers, Langestraat 9, bij D. H. G Ittmann, firms G. J. van der Zoo de Jong, Maandag, Woensdag en Vrijdag. Ondernemer H. A. Helms, Koestraat il, bij E. van den Hoek, MaandagWoensdag en Vrijdag nam 3. Zeist. Bode B. van Kempen, op den Hof 16, bij R. Heere, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 5. Ondernemer van Essen, Utrechtsehestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Onderneemster wed. W. A. Boonen, Kampstraat 86, bij wed. A. Masfiwijk, JDonderdag nam. 7. STOOMBOOTDIBNST. AmersfoortSoestBaarnAmsterdam. A. P. Houtzaager H. van Veen, Ondernemers. Van Amersfoort.: Woensdagmiddag 12 en Zaterdagavond 8. AmsterdamMaandag- en Donderdagavond 8. Markten te Amersfoort. Weekmarkt: iederen Vrijdag. Paardenmarkt: 11 Maart, 4 April, 20 Aug. en 17 Oct. Runderrr.arktiederen Dinsdag. Schapen- en Varkensmarkt: iederen Vrijdag. De Kermis vangt aan op den 21 en eindigt 26 Oct. Weekmarkten. Maandag. Amsterdam, Rotterdam, Hoorn, Haarlem b., 's-Hage, Ede, Eraneker, Kampen, Sneek, Nijmegen weekm., Nijkerk op de Veluwe weekm., ook voor rundvee. Dinsdag. Amersfoort b., Deventer b., Culemborg, Zeist, Groningen, Goes, Purmerend, Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waal- wijk, Medemblik graanm. Woensdag. Amsterdam b., Woerden, ook voor alle soorten vee, Schoonhoven b., Wijk bij Duurstede, Wageningen, Medemblik weekm., wanneer ook de stoomboot vandaar op Londen vertrekt, Monnikendam, Enkhuizen ka., Haarlemmermeer b., beginnende den eersten Woensdag in April, Aalsmeer graanm., derden Woensdag van Juli tot en met October. Donderdag. Rhenen, Barneveld, Delft, Assen, Gouda b., Gelder- malsen b. v. s., Naarden boterm., Hoorn ka., Dordrecht korenm., Zutfen, Haarlem. Vrijdag. Amersfoort weekm., ook voor schapen en varkens, Amster dam, Rotterdam, Deventer weekm., Groningen, Leeuwarden,

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 70