68 BURGERLIJKE STAND. Oecommitteerden. M. L. Celosse, E. L. Visser, Jhr. J. W. A. Barchman Wuytiers, Mr. P. J. E. van Voorst Vader, R. Groenveld, Commies. L. A. baron van Ittersum, id. COMMISS1E VAN WETGEVING. Jhr. J. W. A. Barchman Wuy- M. L. Celosse, tiers, Mr. P. J. E. van Voorst Vader. Commissie van toezicht en beheer over de gemeente boekerij. Dr. J. H. Moll, Pres. Dr. A. H. C. van Driel, R. 0. N. W. N. Coenen, Seer. j A. M. Kollewijn Nz. Mr. J. Heyligers, Penn. H. van Manen, Amanuensis. Dr. H. J. Reynders, Gemeente-archivaris. J. L. H. de Jong Schonwenburg, Adj.-gem.-archivaris. K. van der Burg, Gemeente-ontvanger. N. G. van de Stadt, Ambtenaar ten kantore van den Qem.-ontvanger. J. W. L. baron van Boetselaer, Volontair ten kantore van den Gem-.ontvanger. A. L. van Leer, M. 0. N. B., Amtenaar, belast met de gerechtelijke vervolging voor gem.-belastingen. J. A. Hoksbergen, J. Kerkhoff en D. de Groot, Schatters en J. C. van Eybergen, Herschatter der huurw. van dranklokalen. J. W. Putman Cramer, Havenmeester, belast met de ontvangst van bet vuur-, haven- en tongeld. A. Dijkman, gelcwalificeerd Ontvanger van het vuur-, haven- en tongeld. W. J. H. Hageman, Sluiswachter. J. D. Strove, Marktmeester. R. Groenveld, Commissaris van ihkwariiering H. van Manen, Concierge van het Raadhuis. N. Vink en H. van Manen, Bodeti. Aanplakker. A. Pijpers, S. Huisman en B. Boersma, Omroepers. Ph. A. Willigenburg, Vischafslager. OPENBARE WERKEN. Commissie van bijstand voor de fabricage. E. L. Visser (Weth.), Voorz. A. M. Tromp van Hoist R. N. L. C. Th. van Beek, j L. A. baron van Ittersum, Seer. C. J. D. van Eck, W. H. Kam. Architect.

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 74