78 Afdeeling van den Ron. Ned. Bond van oud-onderofflcieren, met daaraan verbonden sohietvereeniging „Wilhelmina". Besehermheer Mr. F. D. graaf Schimmelpenninck, te Utrecht. Bestuur der Afdeeling. J. Busquet Sr., Eere-voorz. A. Hassing, Voorz. D. van Buuren, Onder-voorz. L. J. Krook, Seer. N. G. van de Stadt, Penn. G. van Ede, Vaandeldrager. H. S. Valkenburg. Begrafenisfonds der Afdeeling Amersfoort van den Ron. Ned. bond van oud-onderofficieren. A. Hassing, Voorz. N. G. van de Stadt, Seer.-penn. H. S. Valkenburg, Comm. NED. MILITAIRE BOND. tehuis voos militaiken (Beekstraat), met daaraan verbonden Sohietvereeniging „Willem Tell" en Chr. Mil. Jongelingsvereeniging „Sticht elkander". Bestuur der Afdeeling. Ds. A. M. Donner, Seer. J. L. H. de Jong Sehouwenburg, Penn. G. J. A. A. baron van Heemstra, Ds. H. J. ter Haar Romenij, F. Wesseling. Mr. H. J. H. baron van Boetzelaer van Oosterhout, Eere-voorz. Mr. F. D. graaf Schimmelpen ninck (Utrecht), Voorz. Jhr. E. W. von Wrangel auf Lindenberg, Vice-voorz. H. Kremer, Huisvader. Roomsch-Katholieke Militairen-Vereeniging. Past. M. Berk, Pirecteur. I W. J. M. Grimmelt, Onder-dir. Rweekschool voor de Zeevaart te Amsterdam. Jhr. J. W. A. Barchman Wuy tiers, Commissaris-correspondent. Subcommissie van de Rweekschool voor de Zeevaart te Leiden. G. J. Buys, Voorz. i Jhr. J. W. A. Barchman Wuy- N. van Veen, Seer. tiers, Ds. W. J. Meiners, J. W. Jorissen. Vereeniging „0nze Vloot". Yoorloopig Comits. L. W. van Hoek, R. 0. N. H. P. van den Ham van Heyst.

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 84