85 Gemeentelijkc hoogere burgerschool met vijf-jarigen cursus. (Rijkssubsidie p.m. f 12.000, schoolgeld /60; enkele lessen van f 0 tot f 15 'sjaars). G. J. Buys, Directeur, leeraar in wiskunde en kosmographie P. Wesseling, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. Dr. P. K. Lulofs, leeraar in schei- en delfstoflcunde. Dr. Th. Weevers, leeraar in natuurlijlce historic. J. M. Thiel, leeraar in wiskunde en boelchmiden. A. G. van Os, leeraar in wiskunde en rechtlijnig teelcenen. A. M. Kerkkamp, leeraar in wiskunde. H. Corver, tijdelijk leeraar in natuurkunde. Dr. E. J. Beumer, leeraar in staatswetenschappen. h. Stokvis, leeraar in de Nederlandsche taal en letterkunde en ge schiedenis. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal en letterkunde. B. D. Best, leeraar in de Fngelsche taal en letterkunde. I. M. J. l loog, leeraar in de Fransche taal en letterkunde. H. C. van Eyk van Voorthuysen, leerares in de Hoogduitsche taal en letterkunde. J. C. A. Havinga, leeraar in de Fransche taal en letterkunde. Dr. E. Kruisinga, leeraar in de Nederlandsche- en de Engelsche taal en letterkunde en de geschiedenis. S. G. de Vries, leeraar in geschiedenis en aardnjkskunde. A. P. II. J. van Weezel Errens, leeraar in handteelcenen. E. Rauh, leeraar in gynmastiek. J. C. van der Schroeff, leerares in gynmastiek. E. W. Ebert, concierge-amanuensis. BURGER-AV0NDSCH00L. (Schoolgeld voor betalende leerlingen 2 's jaars). B. van der Worp Jr., Directeurleeraar in lijn- en vakteekenen. C. van Ouwerkerk, leeraar in lijn- en vakteekenen. H. Moojen Jr., leeraar in hand- en vakteekenen. A. P. H. J. van Weezel Errens, leeraar in handteekenen. C. J. E. Prins, leeraar in wiskunde. A. A. Verburg, id. A. Veen, leeraar in de Nederlandsche taal. E. H. Buytenhuys, id. P. Eaber, leeraar in natuur- en werktuigkunde. H. Binsbergen, bode-concierge.

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 91