92 Amersfoortsche Industrie- en Huishoudschool. (Hendrik van Viandenstraat 15, 17 en 19). (als reehtsp. erkend bij Kon. besl. van 1 April 1903, no. 5). Mevrouw Barchman Wuyfiers, H. M. S. J. de Holl, Directrice, leerares in huishoudkunde. F. M. Stoll, leerares in koken en voedingsleer en in huishoudkunde. A. M. van der Meitlen, leerares in behandeling der wasch en in koken en voedingsleer. A. E Schurink, leerares in de vakken van het gewoon I. o. A. Mnnnik, leerares in de vakken van het gewoon I. o. en in nuttige handwerken. J. Wolters, leerares in het lingerievak. S. C J. Verwey, leerares in nuttige- en fraaie handwerken en slojd. E. M. van Beek, leerares idem. M. L. Boekelman, leerares in nuttige- en fraaie handwerkenknippen en costuumnaaien. D. J. van Goor, leerares in strijken en behandeling der wasch. C. JE. Leinweber, leerares in de vakken van gewoon en m. u. I. o. H. van Nijmegen Schonegevel, Hoofd der Frobelschool, leerares in het Frobelen. H Moojen Jr., leeraar in het handteelcenen. W C. Oosterman, leeraar in de vakken van het gewoon I. o., in het bijzonder Nedrek. en kermis der natuur. T, Watervis, leeraar in het boekhouden. A. van den Akker, hulponderwijzeres. H. W. de Lorm, hoofd der huishouding. J. Bolk, Voorz. Prof. F. Kenninck, Yice-voorz. F. W'esseling, \e Seer. T. Sanders, He Seer. N. E. Host, Fenn. Mevrouw van Beymathoe Kingma, Heyiigers, Meiners, Rengers, Tromp van Hoist. Assistenten. J. de Bree, M. Boode. M. Kerling, C. van Heerde, E. C. Philippo, concierge. Yolontaires. J. Neven, 1 C. van de Stadt. Anna Paulowna-bewaarschool. (Zuid-singel 8). (als reehtsp. erkend bij Kon. besl. van 1 Maart 1888, no. 58).

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 98