117 Vereeniging tot uitdeeling van spijs aan behoeftigen. Als reohtsp. erkend bij Kon. besl. van 23 Juni 1877, no. A. T. B. Yermolen, J. A. Hamers, Ii. M. Brouwer, W. H. M. Lager wey, C. J. van der Nagel, J. Zandijk (Amsterdam). 22. J. H. Ivrudop, Yoorz. I. Ter Sohuur, Sect'. H. W. van Bsveld, Penn. H. C. A. de Jong, H. E. van Sweden, Chr. J. van Beek, I. J. Yalewink, Dagelijksch bestuur der vereeniging. J. H. Krudop, Yoorz. H. VV. van Esveld, Penn. I. Ter Scti ii ur, Seer. H. C A. de Jong. Vereeniging „Reisbelasting.'' Mej. D. A. Siddre, Mevr. baronesse Van Ittersnm Mevr. GronemanDoornbos, Stroeve. Vereeniging „Liefdadigheid." Als rechtsp. erkend bij Kon. besl. van 3 Nov. 1894, no. 32. Mr. E. D. graaf Sohimmelpenninck, R. N. L. (Utrecht), Eere- voorzitter. J. J Schluiter, Here-lid. A. M. Kollowijn Nz., Yoorz. N. G. van de Stadt, 2e becre- A. M Tromp van Hoist, R.N.L., taris boekhouder. Ondei-voorz. M. van Heloma, Penn. L A. baron van Iltersum, le i JBolk, Comm. §ecr i Dr. F. A. F. Groneman. Mevr. van Arkel en Mevr. Prins, Bestuurderessen van het kleedingfonds. W ijkverdeeling. Departement I. (G. van Elst) Koestraat, Ivleine Koestraat, Kocsteeg, Arnhemsehestraat, aohter de Meisjesschool, Groote Haag en Plantsoen, daar achter. Dept. II. (J. W. van Aehterbergh Jr.). Kleme Haag, Blommers- hofje, Zuid-singel, Varkensmarkt, West-singel en Hellingsteeg. Dept. III. (E. J. van Ommen). Utrechtsehestraat, Hellingstraat, Molenstraat, St. Jorisstraat, Utrecht.sche- en Arnhemsohepoortwal. Dept IV. (H. Noorman). Koppelpoortwal, Groote en Kleme Koppel, Groote en Kleine Spui en Havik. Dept. V. (T. van Daal). Langegraeht, Krankeledenstraat., Breede- straat, Elleboogsteeg, Paternosterstraat, Zwanenhalssteeg, Lieve Vrouwestraat en Lieve Vrouwe Kerkhof.

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 123