118 Dept. VI. (I. Ter Schuur). Krommestraat, Haversteeg, Peper- steeg, Achter het Oude Stadhuis, Hof, Zevenhuizen, Windsteeg, Lavendelstraat, Vijverstraat, Appelmarkt, Groenmarkt en Iverkstraat. Dept. VII. (P. J. Frederiks). Langestraat, Muurbuizen, Scher- bierstraat, Korlegraeht, Mooierstraat, Rozemarijnstraat, Drieringen- steeg, Oidenbarneveldsteeg, Aobter de Heilige Geest, Valkestraat, Stoovestraat en Nieuwestraat. Dept. VIII. (H. Donker) Kleine St. Jansstraat, Beestenmarkt, Groote St. Jansstraat, Aelitcr de Kamp, Kampstraat, Kreupelstraat, Oliesiraat en Plantsoen, daar achter. Dept. IX. (G. J. W. Steenhoff). Koningstraat, Zogstraat, Poth- straat, Teutstraat, Wolkerstraat, Achter het Onde Weeshuis en Plantsoen, daar achter. Dept. X. (J. C. van Eybergen). Bolderstraat, Weverssingel, Zand, Spieringsteeg, Breedesteeg en St. Agathastraaf. Dept XI. (C. Prins). Utrechtscheweg, Leusderweg, Monnikenpad, Woestijgerweg, Dievenweg, Arnhemscheweg, Aldegondestraat, Bouw- inaatschappij, Bisschopsweg, Hendrik van Viandenstraat, Pieter Bothstraat, Blankenheymstraat, Achter de Luiaard, Weistraat, Veldstraat, Kroontjesmolen, Burgerbuurt, Gasthuislaan en Dorre- steinschesteeg. Dept. XII. (B. J. Bnitenberg). van Persijnstraat, Wijersstraat, van Asch van Wyckstraat, Soesterweg, Soesterdwarsstraat, Parallel- weg, Pieter Pijpersstraat, Stellingwerfstraat, Withoosstraat en Borstraat. Dept. XIII. (L. van Achterbergh). Schimmelpenninckstraat, Schimmelpenninckkade, Bloemendal, Kruiskamp, Liendertscheweg, Hoevelakerstraatweg, Hessenstraat, St. Andriesstraat en Heiligen- bergervveg. Dept. XIV. (II. W. van Esveld). Sasje, Driest, Isseltscheweg, Puntenburgerlaan en Tuinstraat. Dept. XV. (P. van Veen Jr.). Beukenlaan, Groote Bergstraat, Korte Bergstraat, Westerstraat, Slaiionsweg, Stalionsdwarsstraat, Oude Vlasakkerweg, Lanen op den Berg en Bloemweg. Amersfoortsche Toynbee-Vereeniging „0ns Huis", als rechlspers. erkend bij Kon. besluit van 3 Oct. 1900, no. 35. D. Gerritsen, Noorz. Mej. E. Middelburg, M. van der Weide, Seer. Ed. van Vollenhoven, Venn. J. Voorthuysen, echtg. van D. Corn. Ruitenberg, W. van Schaik, C. Brouuer, J. Hulstkamp. Gerritsen,

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 124