140 Ambtenaren van de Registratie, enz. S. C. J. Pels Rijcken, Inspecteur. 0. J. Plomp, Ontvanger der Registratie en domeinen, zegel- en successie- rechten en vermogensbelasting K. van Heuvelen, Rijks-klerk ter impectie. B. A. Berendsen, Rijks-klerk. Ambtenaren van bet kadaster. P. A. Claessen, Ingenieur-verijicateur te Utrecht. R. Nicola'i, Controleur te Utrecht. P. van der Mark, Bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbeieijzen. J. Kerkhoff, beeedigd Rijks-klerk ten lcantore van hypothekenhet kadaster en de scheepsbeieijzen. C. W. P. Reijckers, geagreeerd-klerk W. A. Hertog, Rijks-klerk. A. Gemen, geagreeerd-lclerk bij het kadaster. Landmeters. C. J. D. van Eck, P. C. H. Brief, (j, Geyl, J- D. van Baars, Teelcenaar. Waarborg en belasting der gouden en zilveren werken. M. P. S. Popta, Controleur te Utrecht. C. Huygens, Essaieur. Rijksverzekeringsbank. Het Agentschap Amersfoort omvat de gemeenten: Amersfoort, Stoutenhurg, Leusden, Woudenberg, Renswoude, Veenendaal, Rhenen, Amerongen, Wijk-bij-Duurstede, Leersum, Maarn, Soest, Baarn, Eemnes, Bnnschoten, Hoogland, Nijkerk, Hoevelaken, Scherpenzeel, Putten en Barneveld. G. H. van den Berg, Agent ter standplaats Amersfoort. Raad van Beroep te Utrecht, voor de gemeenten Amersfoort tot en met Hoogland. Raad van Beroep te Zutfen, voor de gemeenten Nijkerk, Hoevelaken, Scherpenzeel, Putten en Barneveld. Plaatselijke commissie voor de ongevallenverzekering. T. Sanders, Voorz. W. G. Klomp, Lid-werknemer H. Noorman, Seer. H. Priem, id. T. van Daal, Lid-werkgever.

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 146