Assur.-Maatsch. tegen Brandschade rn inbraak „De Nederlanden" te Zutfen. (Opger. anno 1845). Ch. Henny en Mr. J. J. Henny, Directeuren, te 's-Gravenhage. J. Busquct Sr., E. J. Ruitenberg en Martinus Nijhoff, Agenten voor Amersfoort. Alg. Brandw.-Mij. te Amsterdam, tegen Brand-, Zee-, Transport-, Waarde- en inbraak-Verzekeringen. Provinciale Brand- en Inbraakverzekering Amsterdam. J. ,T. Otto, Agent. Maatschappij van „Eigen Hulp" tot verzekering tegen schade, veroorzaakt door brand of door diefstal met buitenbraak, gevestigd te 's-Gravenhage. G. C. Schellinger, Yertegenwoordiger. Maatschappij van Assurantie, Disconteering en Beleening der stad Roterdam. (Opger. anno 1720). Afdeeling „Inbraakverzekering." C. M. C. Obreen, Mr. G. Bieker Caarten, Th. J. H. Bianehi, Agent. Maatschappij van Brandverzekering voor het Koninkrijk der Nederlanden te 's-Bosch. Jhr. P. J. J. S. M. van der Does de Willebois, Directeur. Th. J. H. Bianehi, Eenigste agent voor Amersfoort en omstreken. 's-Hertogenbossche Brandwaarborgmaatschappij. (Opger. anno 1841). C. A: v. d. Mortel, K. van Lanschot, Dir. C. M. T. Rouppe v. d. Voort, C. D. van Kuijk, C. E. Singewald en D. P. D. G. van Ede, Agenten. Bataafsche Brandw.-Maatsch. te 's-Gravenhage. C. H. Valkenburg, Correspondent voor kmersfoort en omstreken. Brand- en inbraakverz.-Maatsch. „Mercurius" te Amsterdam. J. D. Lammerts van Bueren, Agent. Brandverz.-Maatsch. L'Urbaine de Paris. L. J. Hontele en Algemeen Assurantie- en Administratiekantoor v/h. Waltmann Co., Agenten voor Amersfoort en omstreken.

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 161