Akkerman, O., onderwijzer, Pieter Bothstraat 9 Akkerman geb. Bakker, mej. W., onderwijzeres, Pieter Bothstraat 9 Akkermans, H., kapelaan, Langegracht 4 Alberda, J., kapitein luit. ter zee, Arnhemseheweg 18 Alberding, J., cacaobewerker, Groote Gasthuislaan 11 Alblas, A., agent verz.-maatsch., koffiehuishouder, Utreehtseheweg 46 Alewijn, A. C. M. Bidder, kapitein veldartillerie, Prinses Marielaan 1 Alleijn, D. N., leerlingmachinist H. IJ. S., Soesterweg 40 Alters, C. A., machinist II. IJ. S., Soesterweg 40 Alma, J., luit.-adj. inf., Begentesselaan 5 Alphen, G. van, koffiestroopfabrikant, Lange Beekstraat 22 Alvers, L. H. C., peltenmaker Utrechtschestraat 15 Amerongen, G. Jvan, boekdr. flrma v. d Want Co., Beekenst.laan 34 Amerongen, W. H. van, agent van politie le kl. Hellestraat 110 Amerongen geb. Verbeek, mej. de wed. van, part., Utreehtseheweg 17 Amersfoortsch Wissel- en Effectenkantoor, Kortegracht 7 Amersfoortscbe Bank, Kortegraeht 20 Amersfoortsche Stoomweverij, N. Y. (Dir. C. D. van Kuyk), Hei- ligenbergweg 60 Aminerlaan, mej. wed. P. Ph., Varkensmarkt 6 Ampers, P. J., kantoorbediende, 2e luit. inf. der landweer, Sta- tionsstraat 25 Andel, JGploegbaas H. IJ. S., Soesterweg 42 Anema, P., wegwerker, Utreehtseheweg 104 Ansink, I. J., onderwijzer, Tuinstraat 15 Apeldoorn, A. van, emeritus predikant Gereformeerde Gemeente, Korte Bergstraat 23 Apeldoorn, J. L.z., J. van. part, Muurhuizen 25 Appelen, D. van, gepensioneerd ambtenaar, Stellingwerfstraat 265 Appelen, N. van, groentenkoopman, Soesterweg 78 Arbon, W., sehilder, Arnhemseheweg 68 Arends, J. H., hoefsmid, Breedeslraat 36 Arkel, A. E. van, burgemeester en secretaris van Hoevelaken, Weyerstraat 14 Arkel, J. G. van, kantoorbediende, Arnhemseheweg 702 Arlar, gezusters C. en E., naaisters, Kerkstraat 5 Arlar, W., part. Arnhemseheweg 603 Arnold, A. E. R., adjunct-ingenieur H. IJ. S. M., Johan van Oldenbarneveldlaan 46 Aronson, D. S., in beddenartikelen, Langestraat 45 Aronson, M. D., koopman, Langestraat 45 Aronson, S. M., handelsreiziger, Bergstraat 4 Aronson, S. D., in manufaeturen en beddenartikelen, Muurhuizen 125 As, E. T. J. van, ambtenaar H. IJ. S., Van Campenlaan 10

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 176