1 B Assendelft, C. A. van, kunstsehilder, Sohimmelpenninokstraat 58 Azijnman, H., in kol. waren, Bloemendalsohe binnenpoort 1 Baalman, J. H., onderwijzer, Weslsingel 28 Baalman, H. J., onderwijzer, Weslsingel 28 Baard, L. sergt.-kok, 3e Kazernestraat 13 Baaren, H. van, koetsier, Koestraat 1? Baars, J. D teekenaar bij 't kadaster. Baerends, L. J. le luit. inf. Stationsdwarsstraat 1 Baert, A. G. C., ambtenaar S. S., Puntenburgeriaan 22 Baert, P., agent Ned. Centr. Spoorw.Mij. Puntenburgeriaan 22 Baert, J. C., ambtenaar H. IJ. 8 M., Utr.weg 99' Bakhuis, B. J., bierhuishouder, Weversingel 25 Bakhuis, J. A., part., TJtrecbtseheweg 88 Bakker, wed. Y., Hessenweg Bakker, mej. H., part., Weversingel 10 Bakker, mej. H. W. 0. P., verpleegster, Blankenheymstraat 6 Bakker, Johs., huis- en deooratieschilder, Breedestraat 32 Bakkenes, J. D., koopman, St. Annamolen 15 Bakkenes, Mtimmerman, Muurhuizen 97 Bakkenes, M., in manufaeturen, Arnhemseheweg 85 Bal, M., conducteur H. IJ. S. M., Oude Ylasakkcrweg 12 Balk, H. J., wasch- en strijkinrichting, Kortegracht 11 Balk, Tb., suikerballenmaker, verzekeringsagent, Hof 36 Barehman Wuytiers, Jkhr. J. W. A., burgemeester, Regentessenlaan 2 Barchman Wuytiers, Douariere Jhr. J. H. A., part., Koninginnelaan3 Barendregt, mej. de wed. L, particulier, Muurhuizen 4 Bartelen, C., particulier, Utrechtsoheweg 23 Bartelsman, C. A. H., restaurateur station H. IJ. S. M. Bas, J. W. K. de, luit.-adj. inf., Utrechtsoheweg 822 Bast, H. Jhandelsagent, Westsingel 14 Bast, J., grutterij, koloniale waren, Groote Spui 5 Batz, J. N., direetrice damesgesticht, Soesterweg 11 Baudet, P. L., advocaat procureur, Hendrik van Viandenstraat 6 Bauer, H. 0., brouwmeester, Phoenixbrouwerij, Soesterdwarsstraat23 Bauland, J. H., in groenten, Oude Soesterweg 6 Bauland, H. M., kassiersbediende, Westsingel 43 Bavel, J. van, administrateur garniz. nachtl., Leusderweg 45 Bavel, P. N. van, luit. inf., Westsingel 12 Beaufort, Mr. J. K. H. de, advocaat en procureur, Zand 37 Beck, mej. M. C. E., onderwijzeres, Beekensteinschelaan 6 Beck, Robert, coiffeur, Langestraat 71 Si-*!»*;>s\-rinA?

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 177