4 r Bedum, H. v., Bloemendalschebinnenpoort 3 Bedum, J. van den, klompenmaker, Kruiskamp 21 Bedum, W. van den, landbouwer, Liendertscheweg 2 Bedum, geb. Berg, mej. weduwe W. van den, landbouwster, Wolkerstraat 18 Beek, E. ter, kleermaker, aanspreker, Muurbuizen 105 Beek, C. J. van, in kruideniersw. en gedistelleerd, Varkensmarkt 1 Beek, C. M. van, houthandel, wagenmaker, boutdraaier, Kamp- a straat 71 Beek, C. T. van, part., Zuidsingel 54 Beek, G. van, Leusderweg 10 Beek, H. van, portier H. IJ. S„ Aldegondestraat 6 Beek, J. van, landbouwer, Dorresteinsche steeg 11 Beek, J. van, landbouwer, Hoogeweg 57 Beek, J. J. van, timmerman, Muurhuizen 62 Beek, mevr. de wed. M. van, Arnhemschestraat 4 Beek, M. H. van,, veehandelaar, Kampstraat 25 Beek, It. van, broodbakker, Kampstraat 39 Beek, R. van, part., Langegracht 8 Beek, S. van, part., Havik 16 Beek, T., agent van politie 2e klasse, Nieasiusdwarsstraat 8 Beek, W. van, Bloemendalschestraat 57 Beek, mej. E. M. van, onderwijzeres, Langestraat 1 Beek, mej. J. M. van, part., Zuidsingel 61 Beek geb. ten Brink, mevr. wed. W. J. van, part., Langegracbt 3 Beekman, mevr. wed. W. J., part, Zuidsingel 69 Beekman geb. Jacobs, mej. wed., in kruidenierswaren, manufacturen, Leusderweg 76 Beem, mevr. de wed. geb. von Hombracht, Bergstraat 24 Beem, Epaardenslachter, Arnhemschestraat 12 Beerlage, J. H., banketbakker broodfabriek, Oude Vlasakkerweg 36 Bekker, A., spekslager, Kampstraat 12 Bekker, II. J., mach. H. IJ. S., Stellingwerfstraat 60 Bekkum, A. van, kachel- en grofsmid, Arnhemschestraat 22 Bekkum, H. A. van, grossier en in kruideniers- en verfwaren, Kampstraat 30 Belt, A. van de, koopman in groenten, Utrechtscbeweg 41 Belt, H. van de, koopman in groenten, Valkestraat 35 Bemmel Jr., A. M. van, bloemist, Soesterweg 15 Bemmel Sr., A. M. van, part, van Persijnstraat 12 Bemmel, M. A. van, bloemist, Korte Bergstraat 2 Bennekom geb. v. d. Yelde, mej. J. van, in kruidenierswaren, Utrecbtscheweg 70 Bennekom, R. van, brievenbesteller, Utrechtscbeweg 70 t

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 178