5 Bennink, G. W., rund- en varkensslachter, Langestraat 141 Bennink, H., part., Koningstraat 43 Berends, J. J., boekhandel, Varkensmarkt 7 Berendsen, J., rector aan het It. C. Pensionaat, Zuidsingel 44 Berendsen, J., leeraar boekh. M. O Langestraat 95 Berg, mej. A. G. van den, onderwijzeres, Arnhemscheweg 50 Berg, G. J. van den, winkelier in suikerwerken etcKrommestraat 13 Berg, G. G. W. van den, filiaalhonder bank van leening, eigenaar Poelman, St. Andriesstraat 19 Berg, J. M. van den, leerl. mach. H. IJ. S. M., Lensderweg 126s Berg, H., in aardappelen en groenten, Kortegraeht 25 Berg, J., landbouwer, veehandelaar, Soesterweg 106 Berg, C., reiziger, Breedestraat 38 Berg, C. van den, groentenkoopman, Hellingstraat 75 Berg, G. van den, gepensioneerd onderwijzer, Arnhemscheweg 50 Berg, G. H. van den, agent Rijks-Verz-Bank, Hendrik van Viandenstraat 38 Berg, H. van den, gepens. brievenbesteller, Bisschopsweg 73 Berg, J. van den, aannemer, Soesterweg 26 Berg, L. van den, timmerman, makelaar, Havik 15 Berg, W. van den, kleermaker, Muurhuizen 22 Bergh, Mr. H. J. M. van den, advocaat en procureur, Wilhel- j ininastraat 5 Bergsma, E., kleermaker, Nieuwstraat 24 Berkel, wed. H. G. van, part., Muurhuizen 107 Berkeljon, H. C. J. M., luitenant der infanterie, Utrechtscheweg 81 Berkeloo, R., landbouwer, Liendertscheweg 3 Berkman Roozenburg, J. G., part., Joban van Oldenbarneveldlaan 6 Berkum, L. van, wachtmeester veld-arlillerie, Ruiterstraat 7 Berns, G, zeeppoedert'abritiant, van Asch van Wijckstraat 1 Bertoen, D., part, Sehimmelpenninckstraat 15 Berveling, E., ketelmaker, Utrechtscheweg 47 Besier, J. D., luitenant huzaren, Langestraat 52 Best, B. D., leeraar H. B. S. en Gymnasium, Wijersstraat 3 Best, J., vader Gereformeerd weeshuis, Hoogeweg 2 Beth, mej. A. A. Monderwijzeres, Muurhuizen 57 Betonville, mej. wed. H., part, Westsingel 28 Bettink, mej. wed. D. C., Oude Dievenweg 17 Beuningen van Helsdingen, L. J., part., Soesterweg 18 Beutick, G., bode op Amsterdam, Krankeledenstraat 26 Beijer, G., timmerman, Soesterweg 113 Beyma toe Kingma, mevr. wed. Jhr., Groote Bergstraal 16 Bianchi, T. J. H., verzekeringsagent, Ilooglandscheweg ll Biermans, mej. B. M onderwijzeres, Hendrik van Yiandenstraat 19

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 179