Biezenbos, D. van de, concierge christelijke school, Bloklandstraat 3 Biezenbos, H. van de, vrachtrijder op Utrecht, Koestraat 16 Biezenbos, L. van de, spoorbeambte, in koloniale waren, Soester weg 230 Biezenbos, L. van de, letterzetter, Kruiskamp 103 Bijl, dr. J., gep. dirig. off. v. gez. 2e kl. der zeemacht, Schimmel- penninckstraat 14 Bijl, mevr. wed. Lpart., Sckimmelpenninckstraat 17 Bijl, M., beambte H. IJ. S. M., Arnhemscheweg 50 Bijtelaar, E. S., timmerman, Krankeledenstraat "l6 Bikkers, G., kapelmeester 5e reg. inf., Beekensteinschelaan 16 Bilderbeek, H., cafehouder, Arnhemscheweg 122, Hertekop Bilders, A. Jconcierge gymnasium, tafelbediende, Muurhuizen 24 Binnendijk, H. van, in boter, kaas en groenten, Krankeledenstraat Bmnendijk, P. van, melkslijter, Hellingstraat 13 Binsbergen, Hconcierge ambachtsschool, Hellestraat 121 Bischoff, J. F. A., kapitein infanterie, Paulus Buyslaan 18 Bisschop van Tuinen, mevr. de wed. K., van Campenlaan 3 Bisschop van Tuinen, mej., part, van Campenlaan 3 Bixerman, J., machinist, Kleine Koppel 24 Blaak, L. J., bakker broodfabriek, Stoovestraat 8 Blanken, G. C., aannemer, Aldegondestraat 103 Blankenberg Zoon (firma) boekdrukkerij, Lavendelstraat 4 Blaricum, C. A. van, notaris, Zuidsingel 49 Blathner, R., gepensionneerd militair, Koningstraat 101 Blauw, G. A. de, lithograaf, Tuinstraat 4 Bieekrode, mevr. de wed. S. A., part., Havik 17 Bliekendal, A., spoorwegbeambte, Kleine Koppel 16 Blijenberg, A. II. W. van, le luit. huzaren, Muurhuizen 77 Bloem, J. W. C., oud-burgemeester, Regentesselaan 6 Bloemendal, B. J., directeur der olieslagerij van de firma Verloop en Co Kleine Koppel 13 Bloemink, G schilder en behanger, in sigaren, Kamperhinnenpoort 1 Blok, A. Everzekeringsagent, in rijwielen, Lange Beekstraat 12 Blok, E. E. (firma wed. J. Blok Zn.), kaehel- en grofsmid, magazijn van kachels en haarden, Kampstraat 65 Blok, G., kaehel- en grofsmid, Achter 't Oude Stadhuis 5 Blok, mej. H. J modiste, Soesterweg 10 Blok, T. L, huis- en decoratieschilder, Utrechtscheweg 44 Blom, J., seinwachter 11. IJ. S. M, Vlasakkerweg 28 Blom, J., partHeiligenbergerweg 8 Blom, P., onderwijzer ambachtsschool, Beekensteinschelaan 361 Blom, P. A. J., handelsagent, Utrechtscheweg 13 Blom, W., koopman, Soesterweg 163

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 180