Eerste Amersfoortsche Glazenwasscherij FIRMA BOOG KIE^S. KANTOORI'trcchtschewoK 45. BESTELHUISUtrechtschestraat 34 Beste aires yoor alle yoorkomenie scIooniaakwerkzaaiMen, 8 Bonte, T. W., aannemer, straatmaker, Weverssingel 43 Boode, A. J., schilder, winkelier in drogerijen, Kampstraat 43 Boode, E. P., ambt. N. C. S., Sohimmelpenninokstraat 24 BoodePrins, mej. wed. J. M., part., Sohimmelpenninokstraat 24 Boog, W., glazenwaschinrichting, Soesterweg 254 v/h. B. PROPER Wz. Boogaard, G. A., oand. notaris, Sohimmelpenninokstraat 4 Boom, A. C. van den, borslelmakerij, Muurhuizen 99 Boon geb. Smulders, mej. wed. G. P., part., Langegraoht 31 Boon, H., timmerman H. IJ. S. M., Withoosstraat 14 Boonekamp, P. M., winkelier, Arnhemschestraat 15 Booij, F., serg.-sohrijver inf., 3e Kazernestraat Bootz, J. J. F. M. J, leerl mach. H. IJ. S., Pieter Pijperstraat 25 Bordes, A., opzichter H. IJ. S., Korle Bergstraat 27 Borst, mej. M. Jpart., Havik 12 Bos, G. H. van den, adj.-onderoff. huz., kazerne bereden wapens 3 Bos, J. B., tapper, Hof 23 Bos, J. F., waohtmeester le reg. veldart., Ruiterstraat 11 Bos, J. J., emeritus pred. Herv. Gem., Muurhuizen 7 Bos, J. P. van den, condueteur H. IJS., Beekensteinschelaan 30 Bosoh, Apart., Breedestraat 7 Bosoh, A., eigen bouwer, Arnhemscheweg, „Halve Maan" 9114 Bosoh, J. H., inspeoteur Centraalspoor, Utreohtscheweg 77 Bosoh, J. N. van den, in galanterien, Langestraat 17 Bosch, mej. C. J. ten, onderwijzeres, Hendrik van Viandenstraat 19 Bosoh geb. Ebert, mejwed. M. van den, in galanterien, Langestraat 17 Bosch Kemper, Jonkvr. C. de, part., Soesterweg 5 Boshart, W. G. H., kastelein sooieteit „Vereeniging", Valkestraat 12 Boshuizen, G., metselaar, winkel in koloniale waren, Bisschopsweg 101 Boshuizen, G., kolheslroopfabrikant, in koloniale waren, Kampstr. 45 Boshuizen, gez., modisten, Havik 7 Boshuizen, J., kapper, Groote Spui 3 Boshuizen, J. M., kantoorbediende, Havik 7 Boshuizen, J. W., timmerman, Breedestraat 14

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 182