9 Boshuizen, P., broodbakker, Leusderweg 106 Boshuizen, P. L, kofflestroopfabrikant, Havik 7 Boshuizen, Ttimmerman, Utreobtseheweg 51 Boshuizen, W., metselaar, Achier Luiaard 26 Bosselaar, H. G., (flrina W. A. Uylenbroek) in thbak en sigaren, gedistilleerd, Bloemendalsebestraat 2 Bosselaar, wed. J. E., in garen en band, Arnhemsehestraat 21 Bosselaar geb. Uylenbroek, inej. wed. P. J., part., Bloemendal 2 Bot geb. Slaap, mej. wed. VV. P. G. L., naaister, Weverssingel 27 Both, B., brievenbesteller, Aldegondestraat 10 Bottemanne, C. J., lijnwerker Ned. Bell Tel., Kruiskamp 63 ISottenburg, A., kachel- en grol'smid, Zwanenbalssteeg 1 Bottenburg, J. van, part., Hellestraat 20 Botti, E, (firma gebrs. Hamers) in modeartikelen, Langestraat 93 Botti, mej. M. C., part, Muurhuizen 11 Bottinga, J,, in laarzen en sehoenen, Langestraat 32 Bouhuys, B. G., meubeltnaker, 2e Wolfertdwarsstraat 26 Boukamp, M., militair schrijver, Tuinstraat 3 Bonkamp, mej. M. J., onderwijzeres, Tuinstraat 3 Boukamp, P., part., Arnhemscheweg 30 Rouman, J., barbier, Hoogeweg 29 Bouw, W., landbouwer, Lageweg 1 Bouvvknegt, U., spoorbeambte, Withoosstraat 9 Bouwmeester, E., part., Hreedestraat 30 Bovenkamp, W. A. van den, apotheker, Utrechtschestraat 10 Brakel, M. van, winkelbediende, Breedcstraat 62 Brandsen, Th., part., Havik 33 Brandsen, Th. H. G., in tabak, sigaren en gedistilleerd, Langestraat 12 Brandsma, L. Akoopman in ijzer^aren, Schiinmelpenninckstraat201 Bree, E. de, spekslager, Kampstraat 23 I'ree, P. de, landbouwer, Acbter Luiaard 29 Bree, G. G. H. de, ambtenaar H. IJ. S., Soesterweg 40 Breed, Ccommissionair, Aldegondestraat 52 Breedvelt, mej. M. J. J modiste, Langestraat 36 Briel, P. van der, luit inf., Bergstraat 25 Brief, P. C. H., landmeter bij het kadaster, van Campenlaan 5 Brinek, W. A., handelsagent, Hooglandscheweg 16 Brink, A. van den, metselaar, Havik 19 Brink, A. van den, tuinman, Soesterweg 57 Brink, D. P. van den, stucadoor, Kortegracht 5a Brink, H. J. van den, koffiehuishouder en bierbottelaar, Zuidsingel 30 Brink, H. W. van den, meubelmaker, Burgerbuurt 22 Brink, L., jachtopziener, Utrechtscheweg 98 Brink, L. li. ten, organist 11. K. gemeente, 't Zand 27

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 183