10 Brink, mej. W. ten, part., 't Zand 27 Brink, W. van den, opziener bij het bosehwezen in O. I. met verlof, Zuidsingel 13a Brits, J., agent van politie le klasse, Arnhemschestraat 32 Brizee, Epart., Krommestraat 19 Broek, A. M. van den, onderwijzer, Lange Beekstraat 17 Broeker, E., opzichter-maeh H. IJ. S., soesterdwarsstraat 10 Broekhuysen, J., tapper, Bioemendal 61 Broekhuyzen, J., behanger, Koningstraat 33 Brom, B., koper- en blikslager, Langestraat 27 Brom, B., barbier, Kleine Spui 10 Brom, G., slagter, Puntenburgerlaan 33 Bronsdijk, J. A., (voorh. Pieper Co in manufacturer Langstr. 56 Brouwer C, agent van politie 2e klasse, Bloemweg 3 Brouwer, G., slager, Zuidsingel 65 Brouwer, H. M., part., Hoogiandscheweg 28 Brouwer, W., kaehel- en grofsmid, Arnbemsebestraat 16 Bruens J. C., sergt-majoor inf., 4 Kazernestraat 6 Brug, J. van He, houtkooper, Kruiskamp 85 Bruggenkate, J. C. ten, klerk ter seeretarie, Langestraat 78 Brussel, J. W. F. van, gep. O.-I. ambt., Schimmelpenninckstraat 25 Brussen, A. S. H., klerk Posterij, Stationsstraat 35<z Bruin de Nonderwijzer Lavendelstraat 3 Brune, mej. A. M. de, part., Utrechtschestr. 26 Bruijn, F. H. de, adj.-onderoff. inf., 3e Kazernestraat 21 Bruijn, G. F. G. de, leeraar gymnasium, Utrechtscheweg 71 Bruijn, mej de wed. H. G. J." de part, Kleine St. Janstraat ,1 Bruijn, mej J. M. de, onderwijzeres, Utrecktschestraat 37 Bruijn, J. de, part., Arnhemscheweg 702 Bruijn, mej. M. J. de, modiste, Nieuwstraat 14 Bruijn Prince, P. M. L. de, oud vice pres. v. d. Raad van N. Indie, Hendrik van Viandenstraat 40 Bruin, mej. A de, vleeschkouwersaffaire, Zuidsingel 69 Bruin, A. P. G. de, vleeschhouwer, Kleine St. Janstraat 1 Bruinsma, P. J., brievenbesteller, Stellingwefstraat 50 Bruinmelen, A. H landbouwer, Soesterweg 116 Bruyn, P. J. de, chef de bureau goederenvervoer N. C. S., Havik 22 Bruyne, mej. M. C. de, onderwijzeres, Muurhuizen 57 Biichwaldt, J. L. Jreiziger, Utrechtscheweg 99 Buijtenhuijs, E. H., onderwijzer, Kortegracht 5 Buijtenhuijs, mej. J. Fonderwijzeres, Nieuweweg 5 Bnitenbos, A., conductenr H. II. S. Westerstraat 5 Bunnik, Joh., Stoomtimmerfabriek en Aannemer, Utrechtscheweg 30 Burg, J. H. van der, luit. kolonel inf., Paulus Buijslaan 5

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 184