c. 11 Burg, K. van der, gemeente-ontvanger, lid der Prov. Staten, Havik 18 Burg, R. van den, Piano en Orgelhandel, Arnhemschestraat 8 Burg, mej. wed. W. van de, part, Utrechtschestraat 16 Buhrman W. F. gasfitter, fabriek, Smallepad 4 Burgers, P. B., mr. zadelmaker, stoffeerderij, Kampstraat 63 Burman Eyck tot Zuilichem P. N. M. luit. inf, Stationsstraat 17 Busschenhenke, H. J. A., kunstschilder, MoleDstraat, O. Leusden w Busquet, Mej. A, C., Gediplomeerd Muziekonderwijzeres, Piano, Arnhemscheweg 27 Busquet Jr., J.,, luit. inf., Arnhemscheweg 27 Busquet Sr., J., adjunct-commies ter secretarie, agent in assurantien, bedriji- ongevallen-, glas-, transport.verzek. Arnhemscheweg 27. Busquet, J A. A., ambtenaar H. IJ. S. M., oude Ylasakkerweg 28 Butje, P. W winkelbediende, Mooierstraat 7 Butzelaar, P. J., slagersknecht, agent dagblad „Het Yolk", Leusderweg 1265 Buuren, C. H. van, broodbakker, in kruidenierswaren, Bergsiraat 2. Buuren, D van, schrijver b. d. Huzaren, Buiterstraat Buuren, W. van, in naaimachines, Krommestraat 22 Buwalda, J., onderwijzer ambachtsschool, Stellingwerfstraat 53 Buys, G. J., directeur H. B. S., korte Bergstraat 7 Buys, H., tapper, Zuidsingel 3 f Caarls, S. P., Soesterdwarsstraat 1 Callenbaeh, mevr. wed. C. H., part., Kampstraat 32 Calveen, mej. C. van r. c. liefdebuis, Muurhuizen 107 Cappellen, E. W. baron van der, ritmeester huzaren, Langestraat 35 Carbaat, C., schoenmaker, Kleine Koppel 8 Cardinaal, H. A., kantoorbediende, Scbimrtielpenninckkade 10 Carp, mevr., part, Asch van Wijckstraat 3 Castein, G., adj.-onderoff. inf, Leusderweg, kazerne Cattie, J. J. P. Th. M., Procuratiehouder der firma A. C. Engel- berts Co., Plantsoen 10 Cedee, T. J. A., leeraar wiskunde, Lange Beekstraat 2 Celosse, M. L, proeureur, wethouder, Korte Bergstraat 8 Charle,' B., gepens. kapitein inf., bergstraat 19 Christ, K., besteller II. IJ. S. oude Dievenweg 7 Cirkel, W., vrachtrijder, Koestraat 14 Claes, W., gepens. militair, in viseh, Langestraat 11 Cleeff, firma A. H. van, boek-, kantoor- en handelsdrukkerij, uitgever der (oude) Amersfoortsche Courant, Kortegracht 9 Clemens, B. A. sergt-majoor inf. 3e kazernestraat 2

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 185