13 Damsteek, J., machinist, Stellingwerfstraat 82 Daniels, B. P., hoofdconducteur H. IJ. S., Sehimmelpenninckkade 4 Dankbaar, G. Jfourier huzaren, Ruiterstraat 7 David, H. Lpart., Hooglandscheweg 30 Dekker, mej. A. C., modisle, Langestraat 68 Dekker, G., adj. commies ter secretarie, agent levensverz.-maat- schappij „Dordrecht", agent Haagsche Assurantie-Compagnie voor brand enz. van 1805, Langestraat 66 Dekker, G., voorh. J. van den Bosch, in kristal, glas, porcelein en aardewerk, Langestraat 66 Dekker, P., bierbottelaar, Aldegondestraat 52 Delen, J., part., Leusderweg 56 Delen, P., barbier, Arnhemseheslraat 17 Denekamp, B., koffiehuishouder, Havik 20 Denis, mevr. de wed. L. G. A. D., part., Schimmelpenninckstraat 30 Denis, J. It. E., ambt. H. 1J. S., Schimmelpenninckstraat 30 Denis, mej. C. H. P., onderwijzeres, Sehimmelpenninckstraat 30 Dermois, J., agent van politie 2e klasse, Wolfertstraat 8 Deth, G. van, gepens. scheepsgezagvoerder koopvaardij, Langestraat 47 Dettmeijer, mevr. de wed., part., Muurhuizen 115 Deudekom, J., militair geweermaker, infanteriekazerne 2 Diederichs geb. Hoogland, mej. wed. M part., Lange Beekstraat 20 v Dieges, G., sigarenfabrikant, in tabak en sigaren, Krommestraat 52 Diekerhof, G. J aardappelenhandelaar, Sehimmelpenninckkade 7 Diemont, A., luitenant huzaren, Oude Vlasakkerweg 30 Diemont, J. ft., luitenant artillerie, Nieuwstraat 28 Diemont, mej. M. A. H., verpleegster, Zuidsingel 36 Dieterink, B., part., Oude Vlasakkerweg 26 Dieters, H., part., Hellestraat 27 Dijk, mevr. wed. H. A. van, Johan van Oldenbarneveldlaan 3 Dijk, J., part., Beekensteinschelaan 28 Dijk, M., handelsagent, Valkestraat 16 Dijk, A. van, gepens. opz. werkplaats H. IJ. S., Parallelweg 24 Dijk, J. van, (firma Liesem) in laarzen en schoenw., Kamperb.p. 9 Dijk, N. A. van, zadelmaker artillerie, Achter de Potkamp 3 Dijk, It. van, steenhouwer, Arnhemsclieweg 4 Dijkgraaf, D., part., Blankenheymstraat 1 Dijkhuis, H., in brandstoffen en koloniale waren, Soesterweg 85B Dijkhuizen, Jtimmerman, in meubelen, Kampstraat 21 en 22 Dijkman, It., horlogehersteller, Lieve Vrouwestraat 27 Dijksterhuis, P. IIchr. onderwijzer, Stationsstraat 17a Dijkstra, P., bakker, Kampstraat. 69 Dijkstra, H. IJ., onderwijzer ambachtsschool, Schimmelp.kade 18 Dijs, D., tapper, Appelmarkt 8

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 187