14 Dil, K. F., kapitein infanterie, Heiligenbergerweg 25 Dil, mevr. de wed., part., Heiligenbergerweg 25 Dirksen, G, part., Lange Beekstraat 12 Dissen, F. F., reiziger, Heiligenbergerweg 52 Doeleman, G. D., wachtm. esc. ord., Ruiterstraat 16 Dommelen, L. van, onderwijzer, Utrechtscheweg 39 Donath, A. F., part., Utrechtscheweg 66 Donath, J. H., in kruidenierswaren, Bloemendalschestraat 17 Donath, J. J., ambtenaar H. IJ. S Utrechtscheweg 68 Donker, H., sigarenfabrikant, Kampstraat 28 Donker, mevr. de wed. H., Utreehtschestraat 21a Donker, W. H., broodbakker, Aldegondestraat 69 Donker, W. van den, Stoomsmederjj, magazijn van Haarden, Kachels en Fornuizen, Kampstraat 38 Donkersloot, Mbinnenvader burgerweeshuis, Zuidsingel 32 Donner, A. M., pred. ger. kerk A, Arnhemscheweg 9 Dool, J., tapper, Lavendelstraat 7 Doorman. A. S., kapt. inf., Langestraat 60 Doorman, G., lu.it. artLangestraat 15 Doorman, G., gep. schout bij nacht, Utrechtscheweg 11 Doorn, C. A. van, sergt.-maj. 3e Ivazernestraat 11 Doorn, A. van, tolgaarder, Heiligenbergerweg 48 Doorn, J. van, vrachtrijder van Amersfoort naar Utrecht, Groote St. Jansslraat 20 Doorn, J. van, schuitenvoerder, in kruidenierswaren. Kl. Koppel 4 Doorn, J. J. van, tupper, Arnhemschestraat 37 Doorn, C. H. van, sehoenfabrikant, in leder, schoenwerk, Utr.str. 42 Doornbos, U. J. N., kapt. art. Utrechtscheweg 87 Doornbos geb. Trox, mevr. wed. J., Utrechtscheweg 1 Doornik, wed. G. van hondenscheerster, Arnhemsche Poortwal 28 Dordregter, mej. G. Th. A., modiste, Langestraat 64 Dormolen, J. van, sergt -majoor infanterie, 4e Kazernestraat 22 Dorssen, D. van, horlogemaker, in uurwerken, Zuidsingel 62 Dorssen, G. J. W. van, bouwkundige, Schimmelpenninckstraat 56 Dorssen geb. Loozenoord, wed. D. van, baker, Breedestraat 32 Dorssen, G. van, sigarenfabrikant, tabak en sigaren, Factorie H. IJ. S., Langestraat 52 Dorssen, J. van, mr. schilder, torenwachter, Hof 3 Douglas, C. M. A. luit.-kolonel intendant, Utrechtscheweg 24 Drabbe, H. G., militair-geweermaker, 't Zand 33 Dragt, G. A., koffiehuishouder, Langestraat 85 Drenth, E. G., part., Johan van Oldenbarneveldlaan 2 Drent, W., kantoorbediende, Westsingel 11 Drie, A. van, landbouwer, Kruiskamp 2

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 188