E 15 Drie, C. van, boomkweeker, Birkt 2 Drie, H. van, landbouwer, Hoogeweg 20 Brieenhuizen, G. van, poelier, Krommestraat 7 Brieenhuizen, N., poelier, Aohter Heilige Geest 5 Briel, dr. A. H. C. van, gemeente-geneesheer, Zuidsingel 51 Briel, mej. M. E. van, muziekonderwijzeres, Zuidsingel 51 Briessen, A., broodbakker, Schimmelpenninckkade 16 Droog, W. M., korp. hoefsmid, Heiligenbergerweg 19 Drooge, J. H. van, koopman, Korte Bergstraat 15 Drooge, B,. van, handelsagcnt, Soesterweg 20 Droogens, W., kleermaker, Bloemendalsebestraat 70 Bros, A., werktuigk. electr. ingenieur, Hendrik van Viandenstr. 21 Druif, mevr. de wed. W., part., Johan van Oldenbarneveldlaan 31 Druten, A. van, opziehter It. C. begraafplaats, Utr.weg 26 Buchateau, geb. Ruijten, mevr. de wed. A. J., partieulier Lange- graeht 16 Bufrenne, W. Th., instrumentmaker, N. C. S. Schimmelp.kade 9 Buffey, M., gouvernante, Beukenlaan 3 Ouinen, S. J. van, Kofferfabriek, Kampstraat 41, Magazijn Langestraat 109, Reisartikelen, Leerwaren, Lid van den Gemeenteraad Bummelen, G. van, tapper, Kleine Koppel 18 Busseau, J. C. G. winkelier, Langestraat 114 Bussen, P. van der, gepens. onderwijzer, Langestraat 113 Butry van Haeften, H. W. J, luit. inf. Johan van Oldenbarne veldlaan 20 Ebell, C. A. Th gepens. kapitein O. I. leger, Bergstraat 35 Ebell, G. B., gepens. kapitein O. I. leger, Vlasakkerweg 24 Eck, C. J. B. van, landmeter van 't kadaster, Kleine Koppel 2 Eck, J. M. E. van, onderwijzeres, Kleine Koppel 2 Eck, mej. W. E. S., part., Zand 9. Eck, G. C. van, rijwielhandelaar en reparateur, (Eiliaal Fongers), Arnhemscheweg 32 Eck, H. van, commies H. 1J. S., Korte Bergstraat 13 Ede, G. van, in rijwielen, naaimachines etc., Langestraat 129 Ede, P. G. B. G. van, notarisklerk, Langestraat 129 EedeD, A. van, zadelmaker, Arnhemschestraat 6 Eeden, C. van, timmerman, Parallelweg 12 Eeden, G. van, zadelmaker, Zuidsingel 9 Eeden, H. van, schiider, Hellestraat 99 Eeden, J van, schiider, Bloemendalsebestraat 28 Eeden geb. Kamperman, mejG. van, gemeente-vroedvrouw, Zuid singel 9

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 189