1G Eek, J assistent controle H. IJ. S., Bisschopsweg 82 Eerenst, H. W., hoofdconducteur H IJ. S., Aldegondestraat 21 Egberink, mej. J., naaister, Muurhuieen 81 Egdom, A. van, tapper, Seherbierstraat 6 Eggink, D., part., Parallelweg 6 Egging, J. W., in kaas, Lange Beekstraat 6 Eimeren, J. E. van, coiffeur, Arnhemscheweg 8 Eind, B. van 'I, in koloniale waren, Soesterweg 28 Elbersen, wed. A., partHooglandscheweg 1 Elferink, G., controleur nat. levensverz.bank, Oude Ylasakkerweg 6 Elferink, J. H. in kruidenierswaren, Weversingel 40 Elling, mevr. wed., part., Schimmelpenninckstraat 39 Elst Hz., G. van, zeeppoederfabrikant, Ylasakkerweg 23, fabriek Kampstraat 90 Elst, H. van, brievenbesteller, Puntenburgerlaan 17 Elst, J. J. van der, part., Bergstraat 23 Elten, E. van, landbouwer, Hoogeweg 37 Elten, wed. J. van, part., Hooglandscheweg 4 Elzenaar, B., metselaar, Kleine Spui 46 Elzenaar, E., rijwielhandel en reparatie-inrichting, Arnh.straatw. 912 Elzenaar, E., Arnhemscheweg 106 Elzenaar, H., reiziger, winkelier, Langestraat 88 Endert, C. J., gep. dir. strafgevangenis, Stationsstraat 25a Engels, (firma Jacobs Engels), stoomwasscherij en strijkerij „de Welvaart", Aldegondestraat 98 Engel, J., steenhouwer, in kruidenierswaren, Leusderweg 110 Engelberts Co., firma A. C., comm. in effecten, Plantsoen 10 Entzinger'Schrok, Mevr., Pieter Bothstraat 71 Enkelaar, H. H., agent van politie le klasse Kampstraat 95 Ensinck, J. W., gepens. sergt-maj. inf., Utrechtscheweg 35 Enter, P. J, deurwaarder directe belastingen, Kleine Haag 8 Entrop, J., sigarenmaker, Bisschopsweg 29 Entrop, J. P., ambtenaar H. IJ. S., Leusderweg 25 Epskamp, H., tapper, St. Andriesstraat 10 Erkelens, J. A. C. A., conducteur H. IJ. S., Soesterweg 47 Ermers, P. P. H., onderwijzer, Arnhemscheweg 37 Es, J. C. van, boekbinder, Nieuwstraat 13 Eschauzier, A. E. M., sergt. inf., Leusderweg 34 Espei, W. H., commissionair, van Campenlaan 6 Esveld Kz., H. van, part., Utrechtscheweg 3 Esveld, H. W. van, part, lid van den gemeenteraad, Utrechtsche weg 15 Esveld, J. van, in kruidenierswaren, Bloemendalschestraat 19 Esveld, mej. wed. J. van, Lavendelstraat 5

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 190