20 Gans, H. de, brievenbesteller, Ivroontjesmolen 2 Gans, L. J. de, sigarenfabrikant, in tabak en sigaren, Utr.str. 40 Gans, T. D. de, tapper, 't Zand 26,28 Gans, W. de, stucadoor, Hellestraat 98 Gastel, H. van, machinist, Soesterweg 29 Gastel, L. van, leerling-machinist H. IJ. S Soesterweg 33 Geelen, W., brievenbesteller, Pieter Pijperstraat 13 Geelkerken, J. A. P., sergeant-majoor inf. 2e Kazernestraat Geenhuizen, A. van, barbier, Langestraat 90 Geest, J. G. van de, timmerman en aannemer, Langegraoht 27 Geest, P. van de, visebhandelaar, Hof 13 Geld, J. van der, kleermaker, Krommestraat 41 Geld, W. van der, beambte H. IJ. S. M Hooglandscheweg 5 Gelder, A. van, (firma Gebr. van Gelder) hofleverancier, vleescb- houvver, Langestraat 55 Gelder, B van (lirma Gebrs. van Gelder) hofleverancier, vleesch- houwer, Eortegracht 12 Gelder, 1). M. van, part., Soesterdwarsstraat 14 Gelder, G. van, sehoenm., in sehoenen en laarzen, Zuidsingel 74 Gelder, M. van, koopman, Lange Bergstraat 36 Gelder, mej. wed. H. van, part Utrechtscheweg 51k Gelder, J. D. van, broodbakkersaffaire, Zuidsingel 63 Gelder, P. van, koopman, Korte Bergstraat 28 Gelder, geb. Neysel, mevr. wed. T. C. van, part., Beekensteinsebelaan 4 Gelderman, O. G. H., le luit. adj. inf, Pieter Bothstraat 7 Gelsing, G. J. H in koloniale waren, Hof 48 Gemen, A., hoofeonducteur H. IJ. S. MOude Vlasakkerweg 14 Gend Loos, van, Expeditieonderneming, Langestraat 113 Genderen, A. van, aannemer, Arnh.straat 35 Genderen, J. van, in koloniale waren, Arnhemschestraat 35 Genderen, W. van, timmerman en aannemer, Zuidsingel 6 Genis, E. H. C., klerk N. C. S., Soesterdwarsstraat 21 Gerderen, P. van, agent van polilie 2e klasse, Oude Vlasakkerweg 10 Gerritsen, C. Vkoopman, Utrechtscheweg 72 Gerritsen, D(firma H. Gerritsen), grossier in granen, hooi, stroo, lid van den gemeenteraad, Soesterweg 9 Geiritsen, II., koopman, Johan van Oldenbarneveldlaan 44 Gerritsen, G., koetsier, Arnhemschepoortwal 25 Gerritsen, J. Hstukadoor, tapper en koffiehuishouder, Krommestr. 1 Gerst, E., distriets-inspecteur der spoor wegdiensten, Stationsstraat21« Gerth, A. H., leerl. mach. H. IJ. S., Stellingwerfstraat 25 Geurtsen, G, bierbottelaar, Kleine Spui 24 Geus, mej H. de, part.-, Muurhuizen 13 Geijl, C., landmeter bij het kadaster, Hendrik van Yiandenstraat 25

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 194