MAGAZIJN „f> E t) o eigengemaakte Heeren= en Kinderkleeding soliedste en goedkoopste adres in gemaakt en naar maat. H 23 Groot, P. ,T. de, klerk rijksbel., Arnhemsckeweg 60 Groot, ,T. de, kommies bij's rijks belasting, Schimmelpenninckkade20 Groole Balderhaar ten Velde, H. J., ambt. Burg. Stand van Hoeve- laken, 't Zand 39 Grootendorst, J., (firma C. H. de Jong) schoenmakerij en winkelier, Hof 38 Grootheest, G. van, melkverkooper, in kruidenierswaren, Kampstr. 78 Grootveld, P., koopman, Kruiskamp 21 Grove Hunfeld, in heeren- en kinderkleeding, Magazijn „De Dom," Utrechtschestraat 50 Gijsbertse J. A., stucadoor, Kruiskamp 65 Gupffert, mej. J. C. gezelsckapsjuffrouw, Weversingel 28 Ilaakman van den Bergh, M. J. J., moeder overste, St-Elisabclk- gestioht St. Andriesstraat 15 ltaan, H. de, commies rijksbelasting, Tolslraat 0 Haan Gz., J. C. de, huis- en rijtuigschilder, Kampstraat 20 Haarsma, A., in rijwielen en tapper, Soesterweg 15 llaersolte van Zuthem, R. G. A. Z., baron van, luit.-adj. infantcrie, nonactief Wilhelminastraat 15 Haas, M. I. de, handelsagent, Weyerstraat 1 llaas, R. de, banket- en pasteibakker, Langestraat 87 Hagebeuk, G., in manufacturen, Hof 18 en 11 llagedoorn, J. G. Rolandus, arts, oud-offieier van gezondheid, le klasse, lid van den gemeenteraad, Langestraat 121 llagedoorn geb. Schutte, mevr. wed. J. D. Rolandus, Stationsstraat 37 llageman, W. J. H., sluiswachter, concierge van Plehite, Breede- straat, 68 Hagen, J. W. van, gcpens. militair, Monnikenpad 2512

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 197