Hotel en Pension „RUST0ORD, 25 aan de voel van den Amensfoopfschen Berg, Hardeman, J'., electricien, Aldegondest.raat OG Harms, H koetsier, Utreehtscheweg 5 Harpen, J. van, aannemer, Utreehtscheweg 89 Hart, J. van der, onderwijzer, Beekstraat 21 Hiirtel, gezusters, modisten, Kortegracht 21 Hartering, I) binnenvader St. Pieters- en Bloklandsgasthuis Vvestsingel 5 Harterink, A. M., eandidaat-notaris, Pieter Bothstraat 15 Uarting, mevr. wed. I)., part., Nieuwstraat 20 Hartman, J. C., part., Weversingel 28 Hartman, L. H., agent van politic 2e kl., Ueusderweg 16 Hartog, A. den, koetsier, Blankenhcymstraal 4 Ilartog, H. C. den, onderwijzer, Aehter Luiaard 36 Hartog lleys van Zouteveen, P. S, luit. inf., Arnhemsehewea; 16 Hartogsveld, S., timmerman, Hellestraat 10S Har togs veld, S., bakker, Wolfertstraat 12 Hartkamp, J., emer. prod, Muurhuizen 97 Hartskamp, G. W., agent van politic 2e kl., Aldegondestraat 73 Hartsuiker, L., in huishoudelijke artikelen, Pieter Pijperstraat 29 Haselaar, W., in sehoenen en laarzen, Utreehtscheweg 50 Haselen, A. van, part,, Puntcnburgerlaan 11 Haselen, A. A. van, Boekhouder, Pnntenburgerlaan 11 Haselen, IP. van, (firma van Haselen Boom) graanhandelaren Groote Koppel 5 Haselen, Herms. P. van, correspondent Ned. Bank, assuranlien Muurhuizen 13 Haselen, P. H. van, makelaar, verzekeringsagent, Korte Beek straat 2 (zie pag. 26 Haselen, geb van de Burg, mej. wed. W. van, in krnidenierswareri, Arnhemsekestraat 10 Haselen P.H.z., TVvan, directeur begrafenisvereen., Korte Beekstr. 2

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 199