P. H. VAN HASELEN, MAKELAAR - PLANTSOEN - AMERSFOOBT. Direcleur der Bouw-Maatschappij „Nieuw Amersfoort Rentmeester van het College van de Malen. Agent van de Amsterdamsehe Hypotheelcbank en Agent van de Nederlandsche Credietbank. Verhuizingen van inboedels door geheel Nederland. Van Haselen's Woninggids gratis verkrijgbaar. y|Sr Haselen, W. H. van, Rijksveearts, plaatsverv. Distr.'cts-veearts, Korte Bergstraat 22 Hasselaar, mej. A. S. E., part., Utreehtschestraat 26 Hasselman, IL. D Sle lnit. art., Muurhuizen 77 Hassing, A., in militaire equipementen, pettenmaker, Arnh.weg 22 Massing, J. A., ambtenaar H. IJ. S., Sohimmelpenninckstraat 16 Havelaar, W. J. D., Luit. Yeld Art., Utr.weg 89 Haverkamp, mej. G.^ melkslijtster, Hellestraat 22 Haverkamp, T., landbouwer, Onde Soesterweg 10 Haverkamp, W., nielkslijter, Hellestraat 22 Havinga, J. C. A., leeraar H. B. SVan Campenlaan 8 Ilazendonk, Nonderwijzer, Sohimmelpenninckstraat 37 Hebing, L. G., tapper, Groenmarkt 16 Hedel, A. A. van, onder-kapelmeestcr, stafmuziek 5e reg. inf., Paralelweg 22 Hedel, W. A. P P. L. van, winkelier, bottelaar, Leusderweg 42 lleemstra, Sixina baron van, C. S., leluit. cav., Soesterdwar-sstraat 1 Ileemstra, 1". J. J. baron van, luit. huz„ Oude Vlasakkerweg 32 Heerdt, T. E van, luit. huz., Utr.weg 21 Heere, R., suikerballenmaker, Hot' 10 lleere, mej. wed. VV tapster en in brandstolfen, Hellestraat 03 Heere, Y., in brandstolfen, Teutstraat 50 Ileeren, B sergt.-maj. inf., 4e kazernestraat Heeroldt, J. R. P., insp. Maatseli. „IIolda" werkk. verz., Langestraat 2 Heerma van loss, J. J, gep. hvpotheekbewaarder, Bergstraat 17 Jlees, I. J. van, winkelier kruideuierswaren, Langestraat 36 Heesters, J., in manufactured Puntenburgerlaan 35 Heijman, L. J. H., kapitein intendant, Johan v. Oldenbarneveld- laan 36 Heijman, mevr. de wed., part, Johan van Oldenbarneveldlaan 36 Heijmen, J. J., winkelbediende, Muurhuizen 4 Hcilvgers, H., tapper, Groote Haag 1 ft

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 200