Heilygers, H., timmennan en aannemer, Sehoutensteeg 1 Heilygers-Crosse, A. Ein garen, band en gemaakte goederen, Sehoutensteeg 1 Heilygers, N., boutdraaier, Krommestraat 32 Heinsius, D. J., majoor landweer, Zuidsingel 38 Heinz, W., spoorbeambte, Hooglandscheweg 17 Heinz, W., spoorbeambte, Kruiskamp 71 Heisterkamp, A A., kap. inf., Korte Hergstraat 2G Heistra, Tj., portier H. IJ. S. M, Nicasiusstraat 19 Hehenkamp, C. W. C. G. (flrma Hehenkamp Co.,) in Heeren- en Kinderkleeding, Langestraat 50 Hehenkamp, H. B. (lirma Portmann en Hehenkamp), in tapijten etc., Langestraat 63, telef. no. 88 Hehenkamp, H. B in tapijten, Nieuwstraat 27 Ileltfer, P. L, teekenaar H. IJ. S. M., Arnhemscheweg 703 Hellevoort, T., timmerman, Bloemendalschestraat 70 Heloma, M. van, oud-burgemeester, pan Hoevelaken, Beukenlaan 5 Kernels, L. J., timmerman en aannemer, Kampstraat 50 Hemmers, H., brievenbesteller, Kleine St. Jansstraat 7 Hemminga, A. H., timmerman, Monnikenpad 1 Hendriks, geb. Everts, mevr. wed. A.J, part., Zuidsingel 7 Ilendriks, mej. wed. A. M., Havik 32 Hendriks, G., kleermaker, Pieter 1'ijperstraat 17 Hendriks, J., tuinman, Arnhemscheweg 62 Hendriksen, Gin kruidenierswaren, Krommestraat 25 Hendriksen, W, timmerman, Soesterweg 15313 Hengeveid, H., kunstschilder, Utrechtscheweg 32 Henkelmann, J. J. G., schrijver H. IJ. S., Sehimmelpenninckkade 22 Henning, J. W., kapitein inf., Arnhemscheweg 23 Hennings, C. E„ dirccteur verffabriek, v. Persynstraat 2 Henny, inevr. wed. J. P., part., liergstraat 8 Hensbergen, H. van, in glas- en aardewerk, brandstolfen en klompen, Kampstraat 57 Hensbergen, mej. E., part., Langegracht 11 Hensbergen, H. J. van, horlogemaker, in uurwerken, Utr.str. 38 Hensbergen, H. J. van, part., Kampstraat 52 Herbsehleb, J. P., cand. notaris, Schimmelpenninckstraat 20 Herkert, P., mach. H. IJ. S., Soesterweg 55 Hermes, J. B. H., ondervvijzer, Westsingel 23 Hersehel B zA., tabakshandelaar, Nieuwstraat 8 Herschel, mej. H. E., part., Nieuwstraat 8 Iiertog, Pscboenmaker, Muurhuizen 60 Hertog, P. M. den, wagenmeester, H. IJ. S. M,, Tuinstraat 1*1 Hertog, J. den, kleermaker, Langestraat 126

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 201