29 Ilienekamp, G., part., Kleine Nachtegaalsteeg 28 Hienekamp, W., part., Kleine Nachtegaalsteeg 11 Hieter, H., militaire kleermaker, Arnhemseheweg 39 Higly, Gezusters, Arnk.weg 7 Higly, G. L. M. H., luit. art., Arnk.weg 7 Hiilebrand, J., machinist H. 1J. S., Soesterweg 31 Hilke, J., onderwijzer, Schimmelp.straat 42 Hilten, G. van, part., Plantsoen 1 Hilten, M. C. van, onderwijzeres, Plantsoen 1 Hilversnm, wed. J. M., slaapsteehoudster, St. Jorisstraal 13 Hinderks, Cverzekeringsagent, Arnhemseheweg 911 Hoedt, J. D. ten, brievenbesteller, Kfeine Gasthuislaan 14 Hoef, J. van de, spoorbeambte H. IJ. S., Soesterweg 1455 Hoef, H. van den, landbouwer, Bloemendalschestraat 77 Hoel'sloot, C., ladingmeester Ni C. S., Wolfertstraat 8 Hoek, H., conducteur, Bisschopsweg 41 Hoek, A. van den, tapper, Appelmarkt 7 Hoek, mej. L. C. van, onderwijzeres, Pieter Boihstraat 1 Hoek, E. van den, vrachtrijder, Koestraat 11 Hoek, L. W. van, kolonel-commandant 5e regiment infanterie, Pieter Bothslraat 1 Hoek, mej. L. M. van, part., Van Persijnstraat 2 Hoekstra, A. E, ingenieur H. IJ. S. M, Bergstraat 15 Hoekstra, li., wachtineester veld-artt., Ruiterstraat -5 Hoenderdaal, J., melkslijter, Kleine Nachtegaalsteeg 41 Hoevelaken geb. Navest, wed. B. van, Muurhuizen 24 Hoevelaken, H. W. van, tuinman, Groote Gasthuislaan 37 Hooven, B. van den, handelsagent, Nieasiusdwarsstraat 13 Hoeven, H. van den, smid, Utrechtscheweg 20 Hoeymakers, G. A., zwaardveger le regiment huzaren, Ruiter straat 4 Hof, G. 3. van 't, telegrambesteller, Aldegondeslraat 57 Hof, J. van 't, in koloniale waren, bestelhuis H. IJ. S. M., Arn hemseheweg 26 Hof, R. van 't, schilder, in houtwaren, Langestraat 79 Hof, J. R. van 't., sehilder, bouwondernemer, Plantsoen 12 Hof, P. an 't, kuis- en rijtuigschilder, Krommestraat 35 Hoff, G. C. van, palfrenier, Blanckenheymstraat 2 Hoff, J. van, timmerman, Arnh.weg 26 Hoffman, R. J., luit. inf., Arnh.weg 42 Hoksbergen, A tapper, landbouwer, Arnhemseheweg 29 Hoksbergen, H., landbouwer, Bolderstraat 21 Hoksbergen, J. A., timmerman, Aldegondestraat 93 Hoksbergen, R., bierbottelaar, Schimmelpenninckstraat 2

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 203