31 Hooykaas, I., pred. romonstr. gem., Groote Koppel (gem. Hoogland). Hop, Clandbouwer, Arnhemscheweg 127 Hopman, H., (flrma K. Kok), in wittc goederen, Langeslr. 16 Hopman, mej. de wed. J part., Nieuwstraat 18 Horsmeijer, Aldegondestraat 1 Horst, G. van der, reekercheur van politie, Bisschopsweg 28 Horst, J., kaehel- en grofsmid, Lieve Vrouwestraat 12 Horst, Jvan der, hoofd der school 3e soort, Lange Beekstraal 36 Horst, J. van der, metselaar, Leusderweg 9 Horst Bruijn, J. van der, gepens. luit.-kolonel inf., agent v/d algem. maatschappij van levensverz. en lijfrente, Wilhelminastr. 13 llorst Bruijn, mej. C. van der, huisonderwijzeres v. piano, diploma X. T. V., Wilhelminastraat 13 Horst Bruijn, mej. E. M. van der. partieuliere verpleegster, Wil helminastraat 13 Horst Bruijn, mej. G. J. van der, Rijkstelel'oniste, Wilhelminastr. 13 Horst Bruijn, get). Clockener Brousson, mevr. wed. van der, Wil helminastraat 13 Hos, K., part., Leusderweg 81 Houbaer, E. M., sigarenfabrikant, Van Asoh van Wijckstraat 21 Houbaer, dames, part., Utrechtseheweg 59 Houbaer, L., magazijn van Heerenkleeding, Langestraat 70—72 Houpst, E. J., broodbakker, Koningstraat 26 Houpst, .T. en M. J., bakkers, Koningstraat 26 Houte, J. van, muzikant 5e reg. inf., Leusderweg 28 Honten, J. B. van, part., Langestraat 15 Houten, H. aannemer, Pieler Pijperstraat 13 Houtman, M. Ch., exp. inbraak-ass, Soesterweg 17 Houttuin, L., assistent H. S. M., Pieter Pijperstraat 19 Houtveen, L., landbouwer, Vlasakkers 31 Houtzaager, A. P., (firma Houtzaager Van Veen), ondernemer stoombootdienst op Amsterdam, handel in rijstemeel, teer, pek, enzGroote Spui 15 (zie pag. 32) Houtzager, A. G., sehilder, Leusderweg 1 Houtzager, P., reminer H. IJ. S. M., Kruiskamp 37 Hoven, G. van den, melkslijter, Lieve Vrouwestraat Hoven, P. van den, broodbakker, Hof 30 Hovens-Greve, Dr. A. K., leeraar H. B. S., Ned. taal, Hendrik van Viandenstraat 34 Hovestad, Dbakker, Wolfertstraat 10 Hubers, D., (firma Hubers Zn.,) verzekeringsagent, Paulus Buijsl12 Hubers, M. H. E verzekeringsagent, Korte Bergstraat 25 Hubers Vormer, sigarenfabrikanten, Kortegracht 14 Huet van Carpreau, mevr. G. M. W„ Schimmelp.straat 23

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 205