K 35 Jekel, J. A., timmerman, Teutslraat 10 Jekel, J. G., schoenmaker, Arnhemscheweg 99 Jens, I! J logomenthouder en tapper, Utrechlschestraat 27 Jochems, J. A., gepens. muzikant, directeur Amersfoortsche Muziek- vereeniging, Kortegracht ]3 Jong, B. de, handelsreiziger, Langestraat 96 Jong, Id. C. A. de, (firma A van Beek R.z.,) tabakskerver, in tabak en sigaren en gedistilleerd, Kampstraat 2 Jong, J. A G de, part, Westsingel 48 Jong, M. W. P. J. de, in manufacturen en effecten, Langestraat 5 •longe, A. de, onderwijzer ambachtssch.iol, Arnhemseheveg 56 Jongh, G. M. de, mevr. wed., Beekensteinscbeiaan 14 Jongh, J. B de, luit. inf., Beekensteinsehelaan 14 Jongh, J S. J. de, (firma Greeve Co.), kruidenier, Weijersstraat C Jonker, A, gep. sergt.-majoor, kanloorbed., Westsingel 15 Jonker, G., machinist H. IJ. S., Nicasiusstraat 23 Jonker, E., adj -apoth., Muurhuizen 3 Jonker, J., part., Scbimmelpenninckstraat 31 Jnor, J. G, 3e Kazernestraat, 20 Jordense, B., verzekeringsagent Hooglandscheweg 29 Jordense, R., cafehouder, Appelmarkt 2 Jonssen, J. W., arts, lid van den gemeenteraad, Muurhuizen 19' J utter, D., metselaar en aannemer, Kampstraat 61 Juffer, D. J., metselaar en aannemer, Kampstraat 64 Juffer, M., metselaar, Kampstruat 75 Kagenaar, A. J., agent Singer-Maatseh., Leusderweg 82* Kaay, H. van der, commissionair, Johan van Oldenbarneveldlaan 4 haiken, A. H. van, handelsagent, lid van den gemeenteraad, Arn- hemscheweg 13 Kalleveen, G. van, part., Westsingel 16 Kalleveen, S. van, bode van begrafenisfonds, aanspreker, Bloemen- dalschestraat 26 Kalveen, C. A. van, kachel- en grofsmid, Breedestraat 14 ham, J. G., emer. pred. Ned Herv. gem., Beukenlaan 6 Ram, G., part., Beekensteinsehelaan 8 Kam, mej. H. W., part., Beekensteinsehelaan 8 lvam, W. Hgemeente-arehitect, Korte Beekstraat 3 Kamerbetk, J. C. E. Fapothekersbediende, Langegraeht 7 Kamerling, Marts, Arnhemsoheweg 34 Kamerling, mevr. wed. J. W., Hendrik van Viandenstraat 20

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 209