30 Karnes, Lkeurmeester viscb, opzichter van den schotbalksluis en van de loskade, Kleine Koppel 60 Kamp, J. C, depot Singer-naaimachines, Westsingel 49 Kamp, mej. A. van, costuumnaaister, Westsingel 49 Kamp, J. van de, condacteur H. IJ. S., Kroontjesmolen S Kamp geb. Jehaes, mej. wed. C. T., part, Arnhemseheweg 24 Kamp, D. P. van, bakker, Soesterweg 49 Kamp, J. van de, part., Weverssingel 24 t Kamp, G. van de, vleeschhouwer, Arnhemschestraat 3 Kampen, mej. M. M. van, winkeljuffrouw, Tninstraat 13 Kampen, W. J. P. van, depothouder sigaren, Pieter Pijperstraat 1 Kamperman, D, in rijwielen, onderdeelen, reparatie-inriebting, Kampstraat 4 Kamsteeg, Jhoefsmid, Breedestraat 35 Karsbergen, G, metselaar, Aebter Luiaard 18 Karsbergen, JC. van, stalbaas Amersf. Tram, Utreehtscheweg 7 Kaspers, A., sehilder, in kruidenierswaren, Muurbuizen 97 Kaspers, G., behanger, tapper, Westsingel 19 Kasteele, L. van de, ambtenaar H. IJ. S., Beekensteinschelaan 3 Keetell, J. A. P., kapitein inf., Langestraat 10 Keijzer, P., gepens. ambtenaar, Stellingwerfstraat 18 Keizer, H., timmerman, Krommestraat 36 Kelder, G. W., sehilder, Bisschopsweg 18 i Kelder, T., sehilder, Bisschopsweg 80 Kemper, 1'., ingenieur H. IJ. S Johan van Oldenbarneveldlaan 40 Kempkes, G, wasseherij, Hooglandscheweg 20 Kenninck, P., prof. O. K. Sem., pastoor OudKath. gem., 't Zand 15 Kenninck, mej. M. C., part., 't Zand 15 Kerkhoif, J., beeedigd klerk ten hypotheekkantore, Zuidsingel 50 Kerkholl, mej. M. S wasehbleekerij, Heiligenbergerweg 1 Kerkhoff, R L., wasehbleekerij, Heiligenbergerweg 1 Kerkkamp, A. M, leeraar II. B. S., Heiligenbergerweg 27 Kerling, K. J., Adj.onderoff. vaandeldr., lnf.kazerne I Kessel, D. H. van, kantoorbediende, Sehimmelpenninekstr. 12 Kesteren, D. J. M. van, gep. hypotheekbewaarder, Utr.weg 79 Keulen, A. van, smid, Leusderweg 18 Keulen, J. van, metselaar, Breedestraat 52 Keulen, J. van, metselaar, Wclkerstraat 8 Kens, L. D., luit. inf., Arnhemschestraat 5 Kieft, W. van de, waehtmeester artRuiterstraat 19 Kielder, S. K., restaurateur, Langestraat 20 (zie pag. 'ilj Kiers, G., ondernemer Amersf. Glazenwasseherij, Utrechtseheweg 45 Kilian, R., in antiquiteiten, Groote Spui 17 Kisner, E., schoenmaker, Sehimmelpenninckkade 12

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 210