Cafe-Resfaunanl „C2nfraal" Langesfraaf 20. Aanbevelend5. K. KIELDER. 37 Moderne Inrichh'ng, Zalen voor vergaderingen disponibel. Eefzaal voor pl.m. 60 couverls. Kisner, iJ., onderwijzer, Sehimmelpenninckkade 12 Klaassen g-eb. Boekborst, mevr. wed., part., Johan van Olden- barneveldlaan 26 Klaassen, Tb. P. A muz. 5e re-, inf., Lange Beekslraat 19 Alasnorst, 0. van de, paardenslachterij, Leusderweg 86' Klashoist S. van de, pari., Kleine Gasthuislaan 6 K asser, A., koopman in galanterien, wollen garens enzUtr. weg 73 Alasser, A m galanlerien, wollen garens enz., Arnhemscbeweg 25 Alasser, J., in galanterien, wollen garens enz., Bergstraat 14^ Alasser, M., in galanterien, wollen garens enz., Arnbemschewee-17 A asser, mej. S., part., Bergstraat 14 Klatte, H. J. T., luit. inf., Utrechlseheweg S4 Aleber en Van Wamelen, stalbonderii, Weslsingel '45 kleber, J., stalhouder, Weslsingel 47 Kleber, J. C, part, Westsingel 47 Ivleber, J. G., handelsagent, pres. van de kamer van koopb. en tabrieken, Langestraat 131 Kleber, firma J. A., leerlooierij, kantoor Langestraat 131 Kleber, J. H., part., Zuidsingel 51 Kleber, IV A., tabakskerver, in tabak, sigaren en gedistillecrd, (firma 11. A. Uylenbroek), Ivampstraat 42 Kleber, W., part., Langestraat 51 Klee, J., vogelkooper, St Annastraat 1 Klein, A., in confeetie, Hof 4 Sein' !J'' Foster Ned. Isr. gemeente, Drieringensteeg 3 Klein, J., koopman in kleeren, aohter de lleilige gecst fi Klein, A. M., boekbandel, leesbibliotbeek, Hof 6 Klein, A. B. van der, onderwijzer, Havik 32 Klein, J., broodbakker, Krommestraat 10 Klerk do Reus, A. L, luit, kolonel, Generalc Staf, Korte Bergstr 24 Klerk de Reus, H. W., paardenarts 2e kl., Korte Bergstraat 14 Klyn, mcj. E., modiste, Zuidsingel 13 Klink, J, bouwkundige, Parallelweg 16 iHiHifete!''. ..1

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 211