41 Kreulen, IT., agent van politic 2e klasse, Bisschopsweg 10 Krieger, A. J., ingenieur, Korle Bergstraat 12 Kroes, H., architect, lid van den gemeenteraad, Hoogl.weg 3 Kroes, Tk., kantoorbediende, schoenmakerii, in schoenwerk, Lange- straat 84 Kroeze, P. C. J. P., kapitein inf., Utrecktscheweg 74 Krol, mej. G. C., part., Langegrackt 7 Krom, J. W., ondcr^ijzer, leeraar M. O. sekoonsehrijven, Uavik 32 Krook, L. J., slijter en winkelier, Utreektsekestraat 17 Krcok, mej., modiste Utreektsekestraat 17 Krook, P. J. D., koefsmid, Aidegondestraot 72 Kroon, mej. M. E., part, 't Zand 21 Krudop, J. 11. part. Arnkemsckeweg 5 Kruijne, mevr. dv wed. II., part., Hendrik van Viandcnstraat 22 Kruisinga, E., leeraar II. H. B. S., Hoogl. weg 24 Kriisemann Jr., W. G., assuradeur, Kantoor Ivortegraekt 8 Kruiswijk, wed. P. N., part., Sckimmelpenninekstraat 22 Kruithof, E, onderwijzer, llavik 15 Kruyf, A. de, tapper, Hoogeweg 32 Kruyf, mej. I. de, Nieuweweg 3 Krnyf, J. de, landbouwar, Ackter Luiaard 01 Kruyf, T. de, landbouwer, Groenesteeg 1 Kruyf, 11. de, landbouwer, Arnkemsckeweg 130 Krijnen, T., tapper, bierkuishouder, Soesterweg 93 - Kiihlen, II. ,T. van der, part., Utrechtsckestiaat 32 Kuiken, P. J., agent van politic, Aekter Luiaard 30 Kuilen, A. van den, in fruit en ingemaakte groenten, Westsingel 33 Kuiper, B. II., manufacturier, Zevenhuizen 7 Kuiper, G, luitenant infanterie, Stationsst.raat 7 Kuiper, W., manufacturier, Langestraat 122 Kuipers, A., luit. paardenarts, Kamperbinnenpoort 7 Knit, P., wisselwachter N. C. S., 2e Wolfertdwarsstraat 59 Kulve, A. te, brievenbesteller, Laaglandscheweg 9 Kulve, H. te, bierbottelaar, Arnkemschepoortswal 2 Kulve, J. te, landbouwer, Lageweg 12 Kunfz, C. J., timmerman en aannemer, Bloemendalscke binnenp. 5 Kurpershoek, II. vleesehkouwer en varkensslackter, Arnk.weg4648 Kuster, G. T. M. coiffeur, Zuidsingel 1 Iyuyk, A. van, partieulier, Aldegondestraat 72 Kuyer, J., winkelehef Noordbr. sckoonwinkel, Langeslraat 10 Kuijk, II. van, reiziger, Stationsstraat 15 Kuijk, C. D. van, directcur Amersf. Naamlooze Vennootschap; Stoomweverij, Hendrik van Yiandenstraat 33 Kuylaars, J. H. C., adj.-comm. ter gem -secretarie, Ileiligenb.weg 8

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 215