43 Leer, A. L. van, rijkscommies, deurw. pi. dir. bel., Havik 33 Leeuwe, C. J., onderwijzer, Lange Beekstraat 8 Leeuwen, mevr. de wed. D. M. Storm van, van Campenlaan 11 Leimveber, A. C. It. 0 collecteur staatsloierij, Breedestraat '22 Leinweber, mej. C J. E., huisonderwijzeres, Muurhuizen 103 Leimveber, mevr. wed. H., part., Muurhuizen 103 Leimveber, mej. II. A. S., part., Breedestraat 54 Leinweber, mej. H., in massage en ademhalings gymnastiek, Muur huizen 103 Leinweber, mevr. wed. J. C., part, Breedestraat 22 Leinweber, M. A., ambtenaar H. IJ S., Kruiskamp 07 Lensing, B. H., metselaar, St. Andriesstraat 6 Lensing, mej. wed. C., timmcrmansaffaire, Bloemendalsehestraat 09 Lensing, J. B P., part Hoogewcg 10 Lessen, mej. M. van, hool'd der meisjesschool, Meuwstraat 20 Lesterhuis, J., treincontroleur N. C. S., Tolstraat 4 Lestraden en Zoon, firma A. J. H., loodgieter, Nicasiusstraat 22 Leuken, G. P. L. A. te, candidaat notaris, Zuidsingel 13 Lean is, J., machinist, huize „Nimmerdor", Arnhemscheweg 133 Leuven, B. van, winkelbediende, Nieuweweg 5 Levinson, M., koopman, Arnhemscheweg 3G Levy, R., firma gebr. Levy, in lingeries, Langestraat 40 Leydekker, E., concierge meisjesschool, Plantsoen 2 Lcyenhorst, E. van, landbouvver, Hoogewcg 55 Leyenhorst, E. van, landbouwer, Dorresteinschesteeg 2 Lewe van Middelstum, baron Paul, gep. kapitem infHendrik van Viandenstraat 4 Lier, mej. J. G. van, part., 't Zand 27 Limpers, mej. wed. H., part., Kleinc Spui 8 Linden, C. A. J. J. van der, luit. plaats. adj., Schimmelp str. 11 Linden, J. van der, postkantoorknecht, Kleine Nachtegaalsteeg 43 Linden, J. H. van der, part, Picter Pijperstraat 21 Linden, A. van der, landbouwer, Birkt 5 Linden, W. van der, kleermaker, Mooierstraat 10 Linden, W. van der, kleermaker, Utrechtschepoortval 8 Linden, IV. van der, (firma van der Linden Zn.), kleermakers, Westsingel 26 Lindenhovius, E., onderwijzer. Utrechtscheweg 29 Lindenhovius geb \an Loon, mevr. wed part., Utrechtscheweg 29 Lingen, M. van, hoofd r. c. jongensschool, Langegracht 9 Lodder, Ebrievenbesteller, Aldegondestraat 48 Lodewijk, J. P. W., brievenbesteller, Bissebopsweg 21 Loenen, B. \an, landbouwer, Lageweg 17 Loevezijn geb. van l^oo, mej. G. E. van, Havik 12

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 217