Maassen, mevr de wed. E. E., Hendrik van Yiandenstraat 14 Maassen, J., ziekenoppasser mil. kospitaal, 3e Kazernestraat Maat, T. C. Y. ter, apotheker, (firma C. B. Kok Zn.,) Hof 2 Maater, mej, E., naaister, Soesterweg 47 Maater, J., part., Soesterweg 47 Maater, W., schoenmaker, Soesterweg 47 Mahler, geb. Oldings, mevr. A. E., Hendrik van Viandenslraat 29 Malestein, geb. Kuitenberg, wed. A., winkelierster in wol, sajet etc., Kreupelstraat 7 Malestein, J., landbouwer, Liendertsoheweg 20 Manen, A. van, in sigaren, Kl. Gasthuislaan 20 Manen, E. van, sehilder en behanger, Parallelweg 36 Manen, H. van, gemeentebode, concierge raadhuis, Westsingel 9 Manen, J. T. van, koperslager, Krommestraat 16 Manne, A.., in besebuit, Aebter Luiaard 31 Manne, geb. Bleyerveld, N., baker, Aebter Luiaard 31 Manne, C., sehilder, concierge H B S., Werkhuis, Westsingel 6 Manse, J. C., concierge school Beekstraat, Weltevreden 2 Marez Oijens, Mr. W. G. de, advocaat, Hendrik van Yianden straat 16 Marijne, E. E., part., Utrechtscheweg 24 Marin, A. G., colleeteur Staatsloterij, Joban van Oldenbarneveldl. 30 Marinns, K., bierhuishouder, Leusderweg 3 Mark, Cbhoefsmid, Heiligenbergweg 14 Mark, mej. C. M. van der, part., Blanckenkeymstr. 10 Mark, P. van der, hypotheekbewaarder, Beekensteinschelaan 1 Massa, J. J., broodbakker, Kampstraat 1 Massa, S. Hhuisscrdlder, in gedistilleerd, wijnen en likeuren, boerenjongens en meisjes, Havik 10 Massa, W. J., Kampstraat 1 Massing, G., aannemer, Stellingwerfstraat 58 Mast, E. van der, koopman, St. Andriesstraat 12 Mastenbroek, E, landbouwer, Lagenweg 12, hofstede „De Vod" Mastwijk, mej. wed. A., bierkuishoudster, Kampstraat 86 Maten, G. M., ambtenaar gasfabriek, koster rem. kerk, Leusderweg30 Mathon, H. W. Ch. E., luit. buzaren, Langestraat 30 Maykels, J., handelsagent, Scbimmelpenninckstraat 11 Meer, J. C. van der, insp. belastingen, Pieter Bothstraat 6 Meer, mevr. wed. van der, part., Asch van Wijckstraat 19 M ees EzJ., part., Plantsoen 12 Meesterman, J., kantoorbediende, Utfeebtscheweg 34 Meester, 1)., kuiper, aanspreker, Kampstraat 11 Meester, mej. wed. H., baker, Bloemendalschestraat 12 Meester, H., kuiper, Hellestraat 11

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 219