0 Nicuwland, H., waschbleeker, Kl. Nachtegaalsteeg 7 Nicuwland, Lwinkelier, Soesterweg 53 Niezen, H., verz.-agent, Achter Luiaard 212 Nijenhuis, S. B,geagreerd klerk ten kantore der Dir. belastingen, Kleine Haag 9 iNijhof, J., assistent H. IJ. S. M., Tuinstraat 9 Nijhof, J boekbinder, Scherbierstraat 15 Nijhoff, A., commissaris van politie, Korte Bergstraat 20 NijhoffDijk, mevr. do wed. M., Beekenst.laan 20 Nijhoff, M., algem. assurantiekantoor en in wijnen, Beekenst.laan 20 Nijland, J. M., arts, Stationsstraat 19 Nijland, G. F., onderwijzex, Utr.straat 50# Nijmegen Sohonegevel geb. Haga, mevr. wed. van, particulier, Hendrik van Viandenstraat 13 Nijmegen Schonegevel, mej. H. van, direetrice der Frobelschool, Hendrik van Viandenstraat 13 Nimmerdor, S. P. van, landbouwer, Hoogeweg 82 Nimwegen, A. van, part., Hellestraat 25 Nimwegen, A. van, winkelbediende, Nicasiusstraat. 15 Nimwegen, H. van, bierhuishouder en bakker, Soesterweg 67 Nimwegen, J. van, horlogemaker, Bloemendalschebinnenpoort 9 Nimwegen, J. van, metselaar, Kl. Nacbtegaalsteeg 13 Nobels, W. J., depothouder, Utreehtsehestraat 48 Noest, L., kapt. inf, Langestraat 30 Noest, V., kapt. Gen. Staf, Arnhemseheweg 11 Noordaa, geb. Van Wisselimgk, mevr. wea. Van der, particulier, Utreebtscheweg 91 Noordaa, B J. van der, part., Utrechtscheweg 91 Noordhuis, K L., letterzetter, Kruiskamp 103 Noordt, J. van, sergeant infanterie, 3e Kazernestraat 8 Noorman, H., timmerman, aannemer, Utredbtschestraat 37 Nus, A. van, brievenbesteller, Hellestraat 93 Nus, A. van, in kruidenierswaren, Achter Luiaard 31 Ockhuisen, E., kantoorbediende, Parallelweg 12 Ockhuisen, H H. W., banketbakker, Lange Beekstraat 4 Ockhuisen, Gez., modisten, Lange Beekstraat 4 Odewald, M. reiziger, Utrechtscheweg 40 Oelp, P., hospitaal-geemploieerde, Bloemendalsehestraat 71 Oerlemans, A., spoorbeambte, Oude Dievenweg 11 Oerlemans, M. B., med. doct. arts, Beukenlaan 3 Okhuizen, C., brood- en koekbakker, Kampstraat 14 Okhuizen, mevr. wed., Sohimmelpenninekstraat 64

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 224