0 R 54 Praag, J. van, in fruit, Vijver 19 Priem, W., tapper, St. Jorisstraat 2 Prins, C., aannemef, bouwknfidige, Utrechtschestfaat 11 Prins, C. A., le lnit. artillerie, Utreehtscheweg 8 Prins, C. J., broodbakker, Utreehtscheweg 64 Prins, C. J. P., Onderwijzer, Plafttsoen 3 Prins Sr, D., part., Hot 26 Prins Jr, D., broodbakker, Hof 26 Prins, mej. wed. G part.., Beekensteinschelaan 3 Prins, Gondferwijzer, Tuinstraat 1 Prins, H. N., tapper, Arnhemsehestraat 30 I'fins, mej. P. H, modiste, Mnnrbdizen 57 Prins, geb. Langeveld, mej. wed., part., Muurhuizen 57 Proper, J., commies tcr gemeente-secretarie, Lavendelstraat 2 Pullen, G., smid, Soesterweg 85IS Put, C. W. tan der, NieUWStraat 3 Putman, H. G., barbier,-ver2ekeriiigsagent, LieVe Vrouivekerkhof 5 Putman, J. W., kleermaker, Oliesteeg 10 Putman, Ph. M, in brandstoffen en aardappelen, Breedestraat 46 Putman, geb. Martens, mej. P., part., Nieuweweg 1 Putman, T. H., in eieren, Krommestraat 13 Putinafi Cramer, J. W., havenmeester, Schimmelpenninckstraat 4 Putten, B. van, glazedwasscherij, Aldegondestraat 50 Putten, L. van, loodgicter, Breedestraat 28 Quaek, gezusters H. P. G. A. en J. Chr. W., Stationsstraat 31a Quint, C. A., eonducteur H tJ. S. M., Stellingwerfstraat 17 Quint, M. H, Stellingwerfstraat 17 Raaite, H. van, in manufacturen, Langestraat 38 Raaite, M. van, in manufddturen, Langestraat 38a Baav, J. van, sigarenfabrikant, Muurhuizen 28 Radersma, mej. D. A. P., Utreehtscheweg 71 Radersma geb. van den Berg, mej. wed. J., in thee, Langegraeht 6 Radersma, J. W., onderwijzer, Langegraeht 6 Raebel, F. J., administrateur, garnizoens-kleedingmagazijn, Nieuw- straat 22 Raebel, G. J., sergeant inf, Leusderweg 48 Ramakers, Lpart., Bissehopsweg 47 Ramselaar, C., broodbakker, Bloemendalschestraat 14 Ramselaar, K. H., stoffeerder, Hoogeweg 11

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 228