56 Reiman, J. D., accountant, lid le klasse v. d. Nederl. Bond van accountants, Regentesselaan 1 Reimerink, H., weefmeester, fabr. wev., Heiligenbergerweg 58 Remmers, G. JM., in koloniale waren, Utrechtschestraat 46 Reinboud, J. M., kleermaker, aanspreker, Hof 20a Renes, C., boekhouder, Achter Luiaard 1 llenes, J., bediende, aanspreker, Muurkuizen 71 Rengerink, B., agent van politie 3e klasse, Soesterweg 88 Rengers, mr. S. G. baron van Welderen, commiss. in effecten Bergstraat 7, kantoor Kortegracht 7 Rengers van Warmenhuizen, E. H. Juckema van Burmania baron le untenant d. huzaren, Arnhemscbeweg 2 Rens, J., adj. onderoffic. d.d. offic. veld-art., kazerne ber. wapens Renver, mej. A. de, binnenmoeder, St. Elisabethsgasthuis, Muurh. 31 Reuver, H. H. de, (flrma gebr. Hamers), koopman, Langestraat 116 Reijnvaan, B., kapitein inf., Bergstraat 10 Rheede, J. H. van, luit. art., Hendrik van Viandenstraat 23 Rhijn, L J. van, militair paardenarts le klasse, Beukenlaan 4 Richard Sr., G. G. A. E, gep. commies H. IJ. S., Utrechtschew. 107 Richard Jr, G. G. A. P., ambtenaar H. IJ. S., Tuinstraat 9 Richard, P. L, ambtenaar H. IJ. S., Utrechtscheweg 107 Richer, A. A., onderwijzeres voor piano, diploma N. T. V. Regent esselaan 15 Richer, L. J„ luit. inf, Regentesselaan 15 Rietveld, IE, chef Amsterdamsche boterhandel, Langestraat 81 Riezebos, G., goud- en zilverwinkelier, Langestraat 8 Rijbroek, P. J., banketbakker broodfabriek, Soesterweg 19 Rijke, C. de, stalbaas gemeente-reiniging, Kleine Koppel 31 Rijkens, R. G., redacleur v. d. „Eemlander", Utrechtscheweg 61 lujnsbergen, J. V., muzikant 5e reg. inf., Havik 30 Rjjnsbergen, W., gep. ambtenaar, Arnhemschew.eg 1043 l\ijsdam} P., reiziger, Stellingwerfstraat 28 Rijssen, H. J. van, luit. huz., Kampstraat 14 itikkers, mevr. de wed. J. L., Bergstraat 21 Riksen, R., tapper, Achter 't Oude Stadhuis 1 Riksen, W., stoker, le Wolfertdwarsstraat 16 Rintel, E. Ph., in manufacturen en confectio, Varkensmarkt 6a Rintel, J., in manufact. en eonfeetie, Hendrik van Yiandenstraat 24 Rintel, M. Ph., in manufacturen en eonfeetie, Varkensmarkt 4 Ritchi, sergt.-majoor mil. hosp., Parallehveg 30 Ritsma, H., luit. inf., Paulus Buyslaan 8 Robert, L. J. A., gerant hotel Hen Berg, Utrechtscheweg 109 Rochemont, dr. L. J. de, arts, gep. dir. offic. van gcz. O. I. leger Hendrik van Yiandenstraat 28

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 230