59 Sanders, F. 1. H., (firma G. A. Kamp) in ijzerwaren, Kamper- binnenpoort 4 Sanders, mej. A. M., part, Kamperbinnenpoort 4 Sanders, Theod., eivie'l- en bou#kundig ingenienr, Snoekheuvel, Arnh. weg 104 Santen, J. J. van, luit. art., Joh. v. Oldenb.laan 18 Santen, T. van, pastoor, president O. R. 0., Muurhnizen 68 Santen, II. I. von, kapitein inf, R. M. W. 0., Arnh.weg 40 Santwijk, mej. R. P. van, Utr.weg 101 Sart.orius, R,, R., klerk posterij en telegraphie, Pieter l'ijperstraat 31 Sassen, H. A. M luit. huzaren, Langestraat 74 Saz, J. M., luit. inf., Hendrik v. Viandenstraat 34 Sierenberg de Boer, G. J. van, sergt. schrijver, Beekenst.laan 18 Sasbach, G. J., bankwerker, Lange Beekslraat 15 Schaaf, J. van der, agent van politie 2e klasse, Soesterweg 156 Sohaap, A., weversbaas, Zogstraat 11 Sehaap, J., broodbakker, Muurhuizen 89 Schaik, P. tan, mach. H. IJ. S., Soesterweg 622 Schaik, J. van, slijter en tapper, fabriek van mineraalwateren, Pieter Pijpetstraat 7 Schaik, W. van, architect en makelaar, Zuidsingel 72, kantoor van vaste goederen Schaik, mej. wed. C. Atapster, Koningstraat 0 Schallertberg, N. J., luit inf., Langestraat 55 Scharroo, P. W., le luitingenieur der genie, Beekenst.laan 21 Scheerder, N., in visch en fruit, Bloemendalschcstraat 25 Scheffer, G., sehilder, Soesterweg 19:l Sehellekfens, A. J. Mreiziger, Kampstraat 26 Schellekens, A. H. J. M., klerk posterij, Kampstraat 26 Schellinger, G. C., commies H. IJ. S., Schimmelpenninckstraat 54 Sehellinger, geb. Velderman, nievr. B J., Schimmelpenninckstraat44 Schenkel, IV., brievenbesteller, Muurhuizen 6 Schennij, Th., tim merman en winkelier, Hoogeweg 19 Scherpenhuizen, H D., 2e luit. inf., Hendrik van Viandenstraat 34 Schevickhaven, A. J. L. M majoor eerstaanw. ingenieur der genie, Weijersstraat. 7 Schickendantz, H. P., adj.-onderoil. d. landweer, Zuidsingel 12 Schieke, mej. B. L., part.., Heiligenbergweg 20 Schieke, mej. G. L. B., part., Heiligenbergweg 20 Schilfgaarde, mevr. wed. A. A. van, part., Bergstraat 3 Schimmel, A., Gaslaan 10 Schimmel, C., stalhouder, Utrecktschestraat 28 Schimmel, G handel in groenten, Kampstraat 3 Schimmel, H., in koloniale waren, Krommestraat 42

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 233