Sinpr'slaaimacliiiies AMERSPOORT, eenig adres - WESTSIhGCL 49. - 01 Schuilenburg, J., tapper en bierbotteJaar, agent Zuid Holl. Bier- brouwerij. Kleine St. Jansstraat 2 Schuilenburg, A., gepens. commiestelegr., Schimmelpenninckstraatl4 Schuld, D. A., tapper, paardenkooper, Kampstraat 47 Schurink, mej. A. E., onderwijzeres, Hendrik van Viandenstraat 19 Schutte, A., leerling machinist H. IJ. S., Soesterweg 855 Schutte, J. E., geb. Wolf, mevr. de wed., part., Utr.weg 80 Schuur Entingb Sr., G., part, Zuidsingel 61 Schuuring, J. R., part, Br. N. L, Bergstraat 25 Schuurman, I)., tapper, Hellastraat 8 Sehuurman, W„ landbouwer, Soesterweg 105 Schweig, P. M., commies II. IJ. SUtr.weg 993 Schwemmer, mevr. de wed. W. R, hotel-restauranthoudster, Utrechtschestraat 24 Schwitzner, H. J., vischhandelaar, Appelmarkt 13 Schwitzner, J. Th., in manufacturen, 't Zand 21 Schwitzner, J. M. G. Hin modes, Krommestraat 12 Seegers, Jac., agent van politie, Bisschopsweg 101 Seeuwen, M. A. J., adj.-insp. van politie, Langestraat 34 Serre, L. B. J., photograaf, Utrechtscheweg 42 Setteur, J., in sigaren, Utrechtscheweg 48 Siddre, B. A., wijnkooper, Langestraat 74 Siddre, mej. D. A., partMuurhuizen 91 Siebers, C. A., in boter, kaas en vischwaren, Pnntenburgerlaan 2 Sijbel, P. W. Jconcierge loge Jacob van Campen, Van Persijnstraat 1 Sijsen, L. S., Gerard van, ritmeester huzaren, nonactief, Kampstr. 24 Simmeren, A. A. van, part., Weijersstraat 13 Simons, Mpart., Utrechtscheweg 40 Singels, A. F., kapitein der art., Weijersstraat 11 Singer-Maatschappij, Westsingel 49 bij de Varkensmarkt

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 235