62 Siogewald, C, E, letterzelter, verzekeringsagent, Leusderweg 22 Smnige, mej. E. L M, onderwijzeres, Kamperbinnenpoort 8 Sinmge, J in kruidenierswaren en gedistilleerd, Kamperb.poort S Sinnighe, Damste, J. S, part., Arnhemscheweg 602 Sitter, G. vaD, in kruidenierswaren, Weverssingei 22 SlagerKlein, wed. I,, ui-tdraagster, Nleuwstraat 7 Slagter, H, militair geweermaker infanteriekazerne 4, Leusderw. 39 Slagter, S., onderwijzer, Leusderweg 39 Slagt, H., sergt.-majoor infanterje, 3e Kazernestraat 14 Slingerland, J. D., ploegbaas H. I J. S., Soesterweg 852 Sloksoede, J. H., handeisreiziger, Soesterdwarsstraat 9 Slooten, mej. C. van, in poreelein, aardewerk, glas, etc., Langestr. 73 Slooten, geb. Spruyt, wed. D. F. van, onderwijzeres, Kampstr. 18 Slooten, van, schilder, Gr. Koppel 12 Slooten, H. van, part., Bisscbopsweg 52 Slothouwer, G. J., boekhandelaar, uitgever der Nieuwe Amers- foortsche Courant, stoomdrukkerij, Langestraat 77 Sims, A. 1). van der, part., Hendrik van Yiapdenstraat 35 S uis, C. I. van der, gasiitter gasfabriek, Stellingwerfstraat 51 Sluisman, J., part., Stalionsstraat 5a Sluijs, P. van der, instituteur, Koninginnelaan 1 „Lisid»na" Slmjter, mej. H., kunstscbilderes, plavik 15 Sman, H. C. van der, part., Utr.weg 92 Smeeipg, L. B, barbier, Kampstraat 26 Sweiting, A-, varkensslager, Langestraat 15 .Smeulders, mej. C. M, part, Arnhemscheweg 24 Snieulders, J. J., fabrieksdirecteur, Koningstraat 78 Smid, P., agent van politie 2e kl., St. Andriesstraat 38 Smids, mej. wed, D., part, Nieuwstraat 12 Sminia, wed. jkhr. 0. van, part, Langestraiat 75 Smink, wed. A, koper- en blikslager, Krankeledenstraat 20 Smink, G, landbouwer, Oude Soesterweg 3 Smink, L, laudbouwer, Achter de Kamp 16 Smink, P, landbouwer, Hoogeweg 92 Smit, dr. A, leeraar gymnasium, Korte Bergstraat 16 Smit, A. W, schoenmaker, Koningstraat 2S Smit, E, brievenbesteller, Bisschopsweg 103 Smit, H, lederhandel, Lavendelstraat 9 Smit, dr. J arts, Langestraat 58 Smit, L. C„ machinist H. 1J. S. M, Oude Dievenweg 5 Smit, J, kantoorbediende, Kerkstraat 5 S-mit, M, in hoeden en pet-ten en heerenmodemagazijn, Lange- straat &8 Smit Hunzebroek, mej, part, H, v. Viandenstraat 14

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 236