Q. J. 5MIT5, Arnh.slTaaf 20. Behangerij Sfoffeerderij Meubileeping - Groove sorfeering 63 Smit, M. Cbarbier, Utrecktschestraat 41 Smit, Ph., huis- en rijtuigschilder, Appelmark} 10 Smit, li. L., lederhandel, Lavendelstraat la Smit, W., koopman in goud en zilver en winkeiier, Appelmarkt 14 Smit' W. B., koper- en blikslager, Langestraat 139 Smith, A. J., sehoenmaker, Kleine Spui 54 Smith, E. P. J., architect, „llusthof" Kleine Nachtegaalsteeg 4 Smite, D. J., behanger en stoffeerder, Arnhemschestraat 20 Tapijfen Linoleum Gordijnen Tafelkleeden, enz. enz CONCURREERENDE PRIJZEN. Smitt, J. J., horlogemaker, Breedestraat 34 Smitt, mej. J. J., part., Kam.pstraat 16 Smitshoek, A. J., sigarenfabr., Schimmelpenninckstraat 40 Smolders, mej. J. M. M., particuliei', Korfegraeht 19 Smoldersvan Osch, wed. P. P. G., hotel en restauratie, Kortegracht 19 Smolders, P. W. P. M mineraalwaterfabrikant, hoofdagent der Phoenix-brouwerij, Stoovestraat 5 (zie pag. 64.1 Smulders, D. C., part., Lange Beekstraat 26 Snelleman, A. J., handelsagent, Schimmelpenninckstraat 6 Snijders, H. p., wasohbleekerij, Kleine Nachtegaalsteeg 19 Smjders, B., agent van politie 3e klasse, Teutstraat .55 Snijders, G. H., steenhonwer, Westsingel 32 Snoek, EL L., part., Weversingol 21 Snouck, J. C., gymnastiekleeraar, Weijersstraat 10 Soeters, H. W. C., ambt. H. IJ. S., Utrechtseheweg 42 Sommeling, P., stoker, H. IJ. S. M., Soesterweg 85 Sonne, J. H., iuit. inf., Infanterie kazerne 1 Sonnema, J., timmerman, Soesterdwarsstraat 15 Souman, I. J., gepens. kapt. plaats. adj. Vlasakkerweg 2 Speelberg, G., stoomwasohbleekerij, Kleine Koppel 28 Spelberg, G. A. Lhoofd der o. 1. school Koningstraat, Kampstr. 33

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 237