06 Slroeve, mejpartZuidsingel 37 Strohe, W Gpart., Soesterweg 136 btroober, A. Fboekharidelaar, Langestraat 7 Stroop, J, part., Pieter Pijperstraat 15 Slruve, J D verzekeringsagent, marktmeester, Weversingel 10 btruve, it., boekkouder, Hendrik van Viandenstraat 20 otuart, Ji/. G. J., mevr. de wed. Arnhemsckeweg 23 Stuurman, H., winkelier, Hof 28 btuurman, P., onderwijzer, Arnh.weg 16 Stuurup, J. W. A. ambt, N C. S., melksalon, Utrechtsckestraat 35 S tyrum, mevr. wed Jhr. van, part, Scliimmelpenninckstraat 34 buccursale Compagnie Lyonnaise, maison de confections Lange- straat 83 Surksum, Wkantoorbediende, Bloklandstraat 1 Sutherland A. F., gep kapitein inf., thans kapitein b. d. landweer Groote Bergstraat 29 Sweden, E. E van, part., Groote Spui 1 Sweden, H. E. van, grossier in gedislilleerd en wijnen, makelaar, Groote Spui 1 Sweden K. E van, (firma van Sweden en Co.), in brandstoffen, Groote Spui 1 Tabernal, Gezusters W. F. H„ winkel in huishoudartikelen, La- vendelstraat 11 Tabernal, J. W in Simplex-rijwielen, Kerkstraat 4. la ma, Dagent van politie, 2e klasse, Bisschopsweg 101 laisma, H., loopknecht, Kroonljesmolen 12 Tanimers—de Bruin Prince, mevr. wed, Hendrik van Vianden straat 40 Taugel, mej. C J. W., onderwijzeres Industrieschool, Bergstr. 3 leeling, K., godsdienstonderwijzer, Beekensteinschelaan 19 leengs, J H C T., commissionair in eifeeten, Beukenlaan 2 icerink, H., predikant ger. gemeente B, Zuidsingel 35 leeuwissen, J. J., koperslager, Tolstraat 25 ,Ee'^e'ra Mattos, Jkbr. E, arts, Heiligenbergweg 31 Tellier, J. A. J E., timmerman, Tuinstraat 5 Teilingen, J. van, timmerman, Utrechtscheweg 36 Tellingen, L. W. van, tuinman, Arnhemscheweg 131 rem pel, A. van den, beambte H. IJ. S. M., Soesterweg 124 1 erpstra, I vader Doorgangshuis „Zandbergen", Woestijgerweg 39 lerpslra, K. J., schrijver S. S., Miiurhuizen 101 Terpstra, M., agent van politie 2e klas^e, Aldegondestraat 14

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 240